מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
סטפן
ברקום שמאל
KTM שמאל
פרפקט קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
מתלה לקסדה
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה

מילאנו: שלושה דגמים חדשים ל-CFMOTO

מילאנו: שלושה דגמים חדשים ל-CFMOTO

אביעד רייס

צילום: יצרן

השקות הדגמים החדשים ממשיכות ועכשיו זה תורה של CFMOTO הענקית הסינית לחשוף שלושה דגמי CL-X 700 חדשים: Sport, Heritage ו-Adventure עם מנוע טווין מקבילי בנפח 692 סמ"ק בעל הספק של כ-73 כ"ס. 

אין בכלל ספק – העיצוב של הסדרה החדשה של CF שמשלב מאפיינים מודרניים יחד עם סטייל רטרו מקפיץ אותה כמה רמות מעל הדגמים שקיימים כיום ואם הייתם מספרים לנו שמדובר בדגמים חדשים של דוקאטי או אפילו MV AGUSTA יש מצב גדול שהיינו מאמינים. 

לכל דגם במשפחה החדשה אופי מיוחד משלו. דגם האדוונצ'ר מגיע עם חישוקי שפיצים, צמיגי פירלי סקורפיון STR ראלי המעולים, מגן רוח קדמי וסט מזוודות תואמות והוא אמור להעניק את חווית הסקרמבלר-שטח במחיר נגיש. דגם הספורט כולל חישוקים יצוקים ומעוצבים ועיצוב מודרני יותר ואת דגם ה'מורשת' (Heritage) תוכלו לזהות לפי מושב העור החום. מבחינת אבזור מציעה סדרת ה-CL-X לוח תצוגה די פשוט אך עם חיווי דלק והילוכים ולפי הדיווחים גם מצערות חשמליות. 

מידע לגבי הגעה לישראל עדיין אין אך אין ספק שיש מקום לראות את הדגמים האלו מגיעים. עוד יותר מעניין יהיה לראות האם הם ייכנסו תחת תג המחיר שנקבע לכל דגמי CFMOTO שהגיעו לישראל שעולים פחות מ-40,000 ש"ח.

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2