מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
לרט
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

מילאנו: ק.ט.מ חושפת את האדוונצ'ר 390

מילאנו: ק.ט.מ חושפת את האדוונצ'ר 390

מערכת מוטו

צילום: יצרן

מקור ההשראה לעיצוב ברור – דגם האדוונצ'ר 790 הבכיר יותר רק שכאן מדובר באופנוע שמבוסס על דגמי הדיוק הקטנים, וכך מיוצר בהודו. אין כאן חישוקי שפיצים או מיכל דלק תחתון, ומדובר באופנוע שהוא הרבה יותר תקציב מאשר אדוונצ'ר קרבי. 

בהודו יש נישה לא קטנה של רוכבים שבשימוש בצמיגי קוביות ומגן גחון הפכו את הדיוק שלהם לאדוונצ'ר, וק.ט.מ מצידה מספקת להם מוצר מוגמר. אנחנו אוהבים את מנוע הדיוק 390 הקטן, ואין סיבה שה-390 הזה לא יהיה אדוונצ'ר שממש כיף לרכב עליו. 

המנוע הוא כמובן סינגל בנפח 373 סמ"ק, מקורר נוזל ומוזרק דלק. נתוני הספק עדיין לא נחשפו אך מכיוון שמדובר על מנועו של הדיוק, נקבל כאן בערך 43 כ"ס שיציבו את הבייבי אדוונצ'ר הקטן בתור מוביל הקטגוריה הזו. גובה המושב מספק ועומד על 853 מ"מ ומיכל דלק של קצת יותר מ-14 ליטר אמור להספיק להרפתקאות לא קצרות. 

יחסית לאופנוע קטן האדוונצ'ר הזה מגיע מאובזר מאד – מסך תצוגה צבעוני TFT עם חיבור לבלוטוס, כידון אלומיניום, קליפרים מבית BYBRE, בקרת אחיזה, מצב ABS לשטח, קוויקשיפטר אופציונלי ועוד. 

המשקל הרטוב עומד על 158 ק"ג, מרווח הגחון עומד על 198 מ"מ, מהלך המתלה הקדמי של מזלג ה-WP APEX עומד על 170 מ"מ ואחורה על 175 מ"מ, ומידות הגלגלים הן "19 ו-"17 – עדיין לא במידות שטח קרביות. אולי נראה גרסת R קרבית בהמשך?

גלריה

תגובה אחת ל מילאנו: ק.ט.מ חושפת את האדוונצ'ר 390

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל