מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
תמוז
סטומפ
רפידו
1 על 1
KTM עליון קוביה
KTM שמאל
לרט
לרט
אופנוסנטר קוביה שמאל
סטפן
ברקום שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל

מוזמנים: גיבורים קטנים 2019 לקראת ערב ראש השנה

מוזמנים: גיבורים קטנים 2019 לקראת ערב ראש השנה

מערכת מוטו


חברים יקרים, אתם מוזמנים לקחת חלק באירוע התנדבות בקהילה חשוב ביותר, למען ילדים מקסימים ומיוחדים מאוד.

זאת השנה התשיעית שאנחנו במוטו יחד איתכם הרוכבים לוקחים חלק באירוע תרומה לקהילה עם עמותת גיבורים קטנים. האירוע מתקיים ביום חמישי עוד שבועיים מהיום, ה-26.09, תל חדיד, משעה 09:00 ועד הצהרים. נשמח לראותכם.

לפרטים נוספים ניתן גם לראות באוונט על האירוע בפייסבוק שלנו כאן

 

המסורת:
לפני תשע שנים התחלנו מסורת, בה אנו לוקחים מדי שנה חלק באירוע השנתי של עמותת "גיבורים קטנים". באירוע, שגם נקרא "גיבורים קטנים", משתתפים יותר מ-1,000 ילדים בעלי צרכים מיוחדים והוא מתקיים מדי שנה בתל חדיד. 

האירוע:
מתנדבים מכל רחבי הארץ של עמותת "גיבורים קטנים", יוזמים פעילויות מגוונות למען אותם ילדים. בין הפעילויות השונות – תחנות הפעלה לילדים, אפיית פיתות, תיפוף במעגלי תופים, רכיבה על אופניים, מתקנים מתנפחים, משחקים לילדים ועוד.
 
מה עושים אופנוענים באירוע?
את חלקנו באירוע זה אנחנו תורמים בכך שאנחנו מגיעים עם האופנועים ומלווים את הילדים בתחנות השונות, ביניהן גם "שרשרת החיול" שהם עוברים, כדי להרגיש שייכות לחוויה הכל-כך ישראלית במהלך הגיוס לצה"ל. 
 
לאחר מכן אנחנו מלווים את הילדים, במהלך הטקס השנתי ולבסוף הם מצטלמים כשהם ישובים על גבי האופנועים ומרגישים אופנוענים ליום אחד. 


 

קצת על העמותה: 
"גיבורים קטנים" היא עמותה שצמחה מתוך תנועה חברתית המבוססת על פעילות התנדבותית בקרב ילדי חינוך מיוחד הסובלים מפיגור שכלי. הילדים הנתמכים על ידי העמותה הנם תלמידי בית ספר והבוגרים ביותר בני 21. 
מטרת העמותה היא להוסיף מימד ונופך נוסף של המציאות, כדי לקרב את החברה אל הילדים ואת הילדים אל החברה, ליצור סביבה שבה יוכלו לחייך וליהנות; להכשיר ילדים מיוחדים לחיים עצמאיים לאחר סיום הלימודים בבתי הספר המיוחדים.
 

בעשרים ושישה לספטמבר (26.09.19), יום חמישי בשעה 09:00 בבוקר, כמדי שנה, נפגש בכניסה לתל חדיד, כדי לקחת חלק באירוע המרגש ואתם, גולשי מוטו דוגרי מוזמנים להצטרף אלינו – ביחד נתרום לקהלה ונעזור לילדים הנפלאים הללו לחייך ולהיות מאושרים. גם אם יש גשם האירוע מתקיים. כמובן רכיבה זהירה ובטוחה!

תגובה אחת ל מוזמנים: גיבורים קטנים 2019 לקראת ערב ראש השנה

  1. אני בטוח אהיה שם, כמו כל שנה!
    ואת?
    ואתה?
    קדימה התגייסותכן/ם. יותר מלתת להם זה נותן לנו! ומי מאיתנו לא רוצה לקבל? 🙂

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל