מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

מטרו ימין 4
איפון
מתחת לשורת MENU מטרו
פרפקט אופנועים
אבניר באנר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אפריליה
סטפן
אופנוסנטר קוביה שמאל
תמוז
לרט
אייפקס
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
רפידו
פרפקט קוביה שמאל
לארט
שוברט
אוגוסטה קוביה הכי עליון
הארלי שמאל
HJC
מטרו לבן – קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
כרמיאל קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל

מארקז: העונש שקיבלתי – מוצדק!

מארקז: העונש שקיבלתי – מוצדק!

גיא בן ברק

צלם: יח"צ

אם מישהו ציפה שלאחר גירושו המשפיל מהפיטס של רוסי מארקז יעלה את הלהבות – הפתעה. האלוף הספרדי בן ה-25, אולי מתוך ביטחון עצמי שראוי לחוש רק רוכב ענק ברמתו, מצהיר היום כי הוא מבין את כעסו של רוסי ומעל הכול, מקבל ומצדיק את העונש שקיבל לאחר התקרית.

מארק מארקז: "אני לא רוצה להתייחס למה שהיה בפיטס של רוסי, דבריו נאמרו בלהט רגשות של הרגע. רוכבים עושים טעויות בשלב כלשהו של הקריירה שלהם ואז הולכים לפיטס של החבר להתנצל. אני התנגשתי ברוסי כי עליתי על שלולית מים, אבדתי יציבות ונכנסתי בו. זו טעות שלי ונענשתי עליה, אם נבדוק נראה שגם לרוסי היו מצבים בדיוק כאלה… "אנחנו לא מתחרים עם ילדים, לרוכבים במוטו גיפי ניסיון תחרותי ואני לא הולך לשנות בשום מקרה את הדרך בה אני מתחרה על מסלול. תמיד עשיתי זאת באינטנסיביות הגדולה ביותר, לרוע המזל בארגנטינה נגעתי באופנוע של רוסי והוא נפל, אני מבין את הטעות, התנצלתי ונענשתי. בשניה שהורדתי את הקסדה דבר ראשון הלכתי אליו להתנצל, עשיתי טעות שיכולה לקרות לכול אחד כי אנחנו תמיד דוחפים את עצמנו לקצוות. העונש של חצי דקה שהושת עלי – מוצדק!"

היום התיחס לתקרית קארלו אספלטה נשיא דורנה, בעלת הבית של המוטו GP. "עדיין לא שוחחתי עם רוסי ומארקז אבל אני מתכוון לעשות זאת ביום חמישי שלפני המירוץ באוסטין טקסס, אז אדרוש מהם הסברים" אומר אספלטה. "אני תומך בתחרותיות, יריבות היא מצוינת, בארגנטינה מארקז היה טוב בכמה רמות מהאחרים והוא עשה מה שעשה וזה לא התפקיד שלי לשפוט אותו. לא רציתי להתבטא בנושא העונשים כי לאחר מה שקרה בספאנג ב-2015 החוקים שונו וזו לא דורנה הממנה את השופטים אלא ה-FIM והם שמחליטים על העונשים וכך צריך להיות".

תגיות:

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל הימורים