מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
שרקו
סטומפ
אופנוסנטר קוביה שמאל
1 על 1
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
רוית דדוש עליון
KTM שמאל
KTM עליון קוביה
אוגוסטה קוביה הכי עליון
רפידו
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
ברקום שמאל
HJC

לשנת 2020: סגוואי תחשוף שני כלים מעניינים

לשנת 2020: סגוואי תחשוף שני כלים מעניינים

אביעד רייס

צילום: יצרן

כשחושבים על סגוואי יצרנית הקורקינטים החשמליים וה"רכינועים" (כן כן ככה קוראים לזה בעברית), לא ממש מתעוררים רגשות תשוקה או מחשבה על ספורט אקסטרים, בטח שלא בשטח. עכשיו מסתבר כי בחברה לא נחו על השמרים ומתכננים להיכנס לשווקים חדשים. 

מה שעובר לנו בראש שאנחנו חושבים על סגוואי

סגוואי תציג את הכלים החדשים בשתי תערוכות גדולות שקורות בשבוע הבא ברחבי העולם: תערוכת מילאנו ותערוכת SEMA בארה"ב. הכלי שיוצג במילאנו הוא SBS היברידי והכלי שיוצג ב-SEMA הוא אופנוע טריאל חשמלי. 

בשני המקרים מדובר בטיזרים שעלו לדף הפייסבוק הרשמי של החברה ללא פרטים נוספים. רכב SBS היברידי הוא בהחלט תוספת מעניינת לסגמנט זה שנשלט בעיקר בידי כלים עם מנועי בנזין טורבו אימתניים מתוצרת פולריס וקאן-אם. חברת ניקולה המתמחה ברכבים חשמליים היא נכון להיום הראשונה שמציעה SBS קרבי חשמלי, ה-NZT שמו ויהיה מעניין לראות כיצד תשתלב סגוואי שמגיעה כמעט ללא ניסיון בשטח, למעט דגם ה-X2 שלה – קורקינט עם צמיגי שטח. פולריס וקאן-אם עדיין לא הציגו כלי חשמלי לפחות לא בצורה רשמית. 

הספק מירבי של 590 כ"ס – ה-NZT החשמלי של ניקולה

הכלי השני הוא כאמור אופנוע טריאל חשמלי. מידע לגבי הכלי אין מלבד העובדה כי בסגוואי מצהירים שהוא ייחשף בצורה רשמית בתערוכת SEMA – תערוכת הרכב הפופולרית ביותר בארה"ב, ואולי זה רמז שמדובר בכלי שמיועד בינתיים לשוק האמריקני בלבד. 

תמיד כיף לראות יצרניות שנכנסות לסגמנטים חדשים ומעניין לראות איך תצליח בהם סגוואי. אנחנו נפגוש כמובן את ה-SBS ההיברידי החדש שלה בתערוכת מילאנו הקרובה.

תגובות

אבניר מגדל ימין