מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
לרט
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
תמוז
מוטוליין עפולה
פרפקט קוביה שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
סטומפ

יצרנית האופנועים ההודית TVS תציג בקרוב דגם חדש

יצרנית האופנועים ההודית TVS תציג בקרוב דגם חדש

מערכת מוטו

צילום: יצרן

השותפות בין BMW לבין TVS יצאה לדרך כבר ב-2013 ומאז יוצרו עשרות אלפי יחידות מדגמי ה-310 של ב.מ.וו שנמכרו בכל העולם. TVS גם הובילה את פרויקט ה-F750GS של ב.מ.וו בהודו אך הדגם היחיד שנוצר משיתוף הפעולה הזה ונשא את המיתוג של החברה ההודית הוא האפאצ'י 310RR – אופנוע ספורטיבי עם פיירינג מלא שחולק את המנוע, השלדה ועוד לא מעט מכלולים עם ה-G310R וה-GS של ב.מ.וו.

מנכ"ל TVS הודיע כי הם עומדים לייצר דגם נוסף שיצטרף לאפאצ'י, וההשערות מדברות על כך שאולי מדובר ב-Zeppelin – קרוזר שהוצג בתערוכת הרכב של הודו ב-2018, בתחילה עם מנוע בנפח 220 סמ"ק, אך לפי ההערכות הוא עתיד לקבל את מנוע הסינגל מקורר הנוזל של דגמי ה-310 של ב.מ.וו ובאפאצ'י.

בשוק הדגמים הקטנים בהודו שולטות בעיקר רויאל אנפילד, הירו ו-KTM עם דגמי הדיוק השונים, וההצגה של ה-390 אדוונצ'ר יחד עם הבשורה על כך שטריומף ובז'אז' מתכוונות להציג סדרה חדשה של דגמים משלהן, מכניסות את החבר'ה ב-TVS ללחץ, וגורמת לנו לשאר שאולי הדגם החדש של TVS יהיה דווקא אדוונצ'ר, תאום ל-G310GS.

הסיפור של ב.מ.וו ו-TVS לא נדיר ונפוץ גם בקרב יצרנים נוספים – העיצוב והתכנון נעשים אצל המותג המוכר יותר, והייצור נעשה ע"י המותג השני ובמפעלים במדינות כמו הודו וסין, כאשר החברה הבכירה מפקחת על כל התהליך מקרוב.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל