מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קריפטונייט
ברקום שמאל
לרט
סטומפ
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
סטפן
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה

יבואנית הרכב UMI החלה בשיווק קטנועי NIU

יבואנית הרכב UMI החלה בשיווק קטנועי NIU

מערכת מוטו

צילום: יצרן

הסגמנט הדו-גלגלי החשמלי בישראל מתחזק, והשבוע התבשרנו על הגעה של מותג נוסף, NIU, שאחריו אנו עוקבים כבר לא מעט זמן. מי שמביאה את NIU לישראל היא חברת UMI, יבואנית שברולט, קאדילק, איסוזו וביואיק לישראל והיבואנית של מוצרי סגוואי-ניינבוט, דרך חברת הבת UME. לאחרונה הציגו NIU שני כלים חשמליים חדשים, האחד אופנוע נייקד עם סוללות נשלפות והשני קטנוע תלת-גלגלי עם מנגנון חנייה אוטומטית, אלו יצטרפו בהמשך לדגמי הקטנועים של החברה. לארץ מגיע בתור התחלה דגם אחד בלבד – NQi GT שמו, שמאובזר, כמו שאר הדגמים של NIU, בלא מעט פיצ'רים טכנלוגיים מתקדמים. כך לדוגמא תמצאו כאן אפליקציה ייעודית שעובדת בסנכרון עם מסך ה-TFT הצבעוני של הקטנוע וכוללת מערכת איתור לקטנוע ובקרה למניעת גניבות (תתקבל התראה בנייד על כל תזוזה של הכלי) ועוד פיצ'רים מגניבים כמו תיעוד היסטוריית הרכיבה, מעקב אחרי טיפולים, עדכוני תוכנה ועוד.

ה-NQi GT מצויד במנוע חשמלי 3000W של בוש שנמצא בגלגל האחורי ומביא את הקטנוע החשמלי למהירות מרבית של כ-70 קמ"ש במצב Sport. עוד שני מצבי רכיבה זמינים כאן; Dynamic ו-E-SAVE, מצב חסכוני בו ישיג הקטנוע טווח רכיבה של כ-170 ק"מ – כך על פי הצהרת החברה. צמד סוללות ליתיום-יון נשלפות של פנסוניק, ששוקלות יחד כ-11 ק"ג ובחברה טוענים לאורך חיים של כ-5 שנים. זמן הטעינה לקבלת טווח של כ-100 ק"מ יארך כ-3.5 שעות.

כיאה לכלי שמקביל לקטנוע בנפח 50 סמ"ק, ה-NQi GT מציע עיצוב עירוני, צעיר ומודרני. יש כאן מערכת בלימה משולבת, תאורת LED היקפית, בקרת שיוט המופעלת מהכידון, גלגלי "12, והמושב נמוך ועומד על מרחק של 790 מ"מ מהרצפה.

את הקטנוע החשמלי של NIU ניתן לראות בינתיים רק באולם התצוגה של UME בצפון תל אביב, מחירים ופרטים רשמיים עוד לא נחשפו.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
מטרו מגדל שמאל