מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
סטומפ
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
ברקום שמאל
לרט
סטפן
HJC
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל

הטרקטורון החשמלי של CF Moto

הטרקטורון החשמלי של CF Moto

אביעד רייס

צילום: יצרן

בין שלל האופנועים והקטנועים שנחשפו בתערוכת מילאנו היה ניתן למצוא גם כמה דגמי קונספט מיוחדים. אחד מהם הוא ה-Evolution A – טרקטורון חשמלי מבית CF Moto. הצגנו לכם אותו לראשונה במהלך התערוכה וכעת, פרטים חדשים נחשפים. 

בזמן שנתונים רשמיים על טווח רכיבה או זמן טעינה ואפילו כח המנוע עדיין לא נחשפו – בכל זאת מדובר בדגם קונספט שזה עתה הוצג, מספרים ב-CF כי האבולושן A הוא כלי טכנולוגי ביותר, בטח ביחס לסגמנט הטרקטורונים. ניתן לראות צג צבעוני וגדול שלפי הדיווחים מאפשר שליטה חשמלית במתלים ובמצבי רכיבה שונים – תוך כדי רכיבה. אל המסך יהיה ניתן להתחבר עם המכשיר הסמארפון ולפי גודלו של הראשון, נראה כי יהיה אפשר להציג את הפונקציות השונות של המכשיר החכם כמו למשל אפליקציות ניווט על צג הטרקטורון. 

במילאנו הוצג האבולושן עם צמיגים מיוחדים "אנטי-פנצ'ר" אך בתמונות הרשמיות נראה כי הוא יכול להיות מצויד גם בצמיגים רגילים שעוטפים חישוקי אלומיניום גדולים. העיצוב הכללי עתידני עם תאורת LED מקיפה ומה שנראה כמו כפתורי מגע על כידון הטרקטורון. כדי להציב תחרות ראויה לטרקטורוני ה'יוטיליטי' הגדולים של היצרנית המוכרות, יצטרכו ב-CF לצייד את האבולושן במנוע שיהיה מספיק גדול כדי לספק ביצועים בשטח ויעילות בשטח העבודה. 

סגמנט הטרקטורונים וכלי השטח הקלים שמונעים עם מנועים חשמליים תופס תאוצה: טסלה הציגה טרקטורוו חשמלי חדש יחד עם הטנדר החשמלי שלה, ה-סייברטראק, סגוואי הציגה גם כן בתערוכת מילאנו משפחת כלי שטח עם מנועים היברידיים ואין לנו ספק שבהאנגרים סודיים של פולריס וקאן-אם אי שם בארצות הברית, כבר עובדים בקדחתנות על RZR או מאבריק חשמלי. נשאר רק לחכות ולראות מי תהיה היצרנית המובילה הראשונה שתטיל את הפצצה. 

 

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2