מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
KTM MENU
שרקו
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
1 על 1
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
לרט
סטומפ
KTM עליון קוביה
KTM שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
ברקום שמאל
מתלה לקסדה
HJC

הונדה מציגה קונספט CR חשמלי

הונדה מציגה קונספט CR חשמלי

אביעד רייס

צילום: יצרן

בשקט בשקט – תרתי משמע – וללא שום הודעה מוקדמת, קיבלנו השבוע הצצה נדירה לעתיד השטח המקצועי של הונדה בפרט, וכנראה שגם לשל עולם אופנועי השטח המקצועיים בכלל. סה"כ תמונה רשמית אחת באתר של הונדה ועוד כמה תמונות שצפו ברשת מתערוכת טוקיו חשפו דגם קונספט שעליו עמלה הונדה, מבוסס על דגם המוטוקרוס אבל עם מנוע חשמלי – CR Electric Proto.

אין כמעט פרטים טכניים לגבי האופנוע, למעט העובדה שעל פיתוחו עובדת הונדה עם חברת Mugen, לה ניסיון רב בפיתוח וייצור אופנועים חשמליים – ואף הרצתם במסלול – לחברה מספר נצחונות במרוץ באי מאן עם אופנוע כביש חשמלי.

ה-CR החשמלי מהווה הוכחה נוספת שהמגמה החשמלית חיה ובועטת. נכון, מיזמים חשמליים דוגמת ALTA מוטורס, שיצרה כמה דגמי אופנועי שטח ונכון לעכשיו עצרה פעילות לאחר שחברת הארלי דוידסון משכה את השקעתה והשאירה את החברה ללא משקיע, נתקלים בקשיים, אבל אם תרצו ואם לא, העולם המוטורי – במכוניות ובאופנועים – צועד אל עבר עתיד חשמלי. גם כששולבו לראשונה מנועי ה-4 פעימות, בעידן בו אופנועי שטח תחרותיים היו בעיקר דו"פים, היו כאלו שאמרו "שזה לא יעבוד". בעתיד הלא רחוק, אולי לא נצפה במרוצי אנדורו ומוטוקרוס חרישיים, אבל סביר מאוד להניח שנרכב על כאלו.

בנוסף מציגה הונדה בשיתוף Mugen עוד גרסה על אותו הבסיס העונה לשם E-Rex, על שם הטירנוזאורוס רקס האימתני  כשה-E של Electric מחליפה את האות הראשונה והעיצוב שואב הרבה השראה מהטורף הפרהיסטורי הענק.

תגובה אחת ל הונדה מציגה קונספט CR חשמלי

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2