מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
תמוז
KTM עליון קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
לרט
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה

הונדה מגישה פטנט לקטנוע מעוצב וייחודי

הונדה מגישה פטנט לקטנוע מעוצב וייחודי

אסף לביא

מסמכי פטנט של היצרנית היפנית מגיעים לרשת למראים מה שיכול להיות קטנוע חדש או דגם קונספט שיוצג בקרוב. אנחנו נחשפים בתקופה האחרונה להרבה מסמכי פטנט, רובם מציגים שרטוט דו-ממדי של מערכת אלקטרונית או מכניקה חדשה, במקרה הזה מדובר דווקא בפטנט שהוגש על עיצוב, כמו הפטנט של פיאג'ו על עיצוב הווספה לצורך העניין.

הקטנוע הייחודי עם הקווים הנקיים והעגלגלים שמוצג משתמש בהונדה ויז'ן 110 כבסיס, זאת לפי ממדי הכלי, המנוע, הבולם האחורי היחיד בצידו ובלם התוף מאחור, אך אין זה אומר דבר על התוצר הסופי שיכול להיות בעל מכלולים שונים לחלוטין, נזכיר שמדובר ברישום סימן רשום על העיצוב בלבד.

כשיוצג הדגם שישתמש בעיצוב שבמסמכים, תהיה זאת קפיצת מדרגה אדירה בכל מה שנוגע לעיצוב בגזרת הקטנועים של הונדה – אם אלו הגלגלים המיוחדים, הכנף הקדמית, המשקף, האגזוז השפיצי והמסך (שנראה כמו TFT), חריץ בחזית שיכיל פנס בעתיד, מראות וידיות מעוצבות וכפתורים מוזרים, אולי אפילו כפתורי מגע – שום דבר לא סטנדרטי בעיצוב הזה.

תערוכת מילאנו 2020 בוטלה והיצרנים יחשפו את האופנועיהם ל-2021 בתערוכות וירטואליות ושידורים חיים – ורק אז נדע פרטים נוספים, אנחנו רק יכולים לקוות שמדובר בדגם לייצור סדרתי.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובה אחת ל הונדה מגישה פטנט לקטנוע מעוצב וייחודי

  1. הונדה מוצר מעולה אבל בישראל שוחטים את הלקוח במוסכי שירות מפחיד לגמרי עדיף ללכת ברגל

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל