מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

Ad motorsport רוית
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
רפידו
לרט
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
1 על 1
KTM שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
HJC
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

הארלי-דוידסון 2020: אדוונצ'ר, סטריטפייטר ומנועים חדשים

הארלי-דוידסון 2020: אדוונצ'ר, סטריטפייטר ומנועים חדשים

גיא בן ברק

צילום: יצרן

הארלי-דוידסון מודיעה היום על שלושה דגמים חדשים עם מנועים חדשים שיצאו לשווקים בשנת 2020. מנוע 1250 סמ"ק חדש ישמש את הדגם החשוב יותר מבין השלושה, האדוונצ'ר, כי להארלי מעולם לא היה כזה אלא באמצעות ביואל שכיום קיימת בקונסטלציה אחרת. שמו של האדוונצ'ר פאן אמריקה, מעולם לא היה הארלי שנראה ככה… כלי גבוה, ממוגן רוח, מיועד למרחקים ארוכים אך גם לשטחים מאתגרים. מנוע הוי-טווין הזה מודרני, מקורר מים ומוזרק, מאחר וב-2020 יכנס תקן אירו5 המחמיר עד מאוד, הרוח המיוחדת של הארלי, החספוס של האופנוע הזה, פלוס אופי מנוע הוי-טווין שאינו בנפח מוגזם, מתאימים מאוד לאדוונצ'ר, גם לאנשים שרוכבים עליהם וגם לסוג המשימות שהם אוהבים.

עם אותו מנוע 1250 תשיק הארלי דגם קאסטום חדש, כאן כבר רואים עיצוב הארלי מוכר, אך ההשקעה בעיצוב של הקאסטום הזה היא יוצאת דופן, החל בעיצוב ראשי המנוע ועד הזרוע אחורית ומגן הגחון המאסיבי, המושבים יחידה אחת עם מיכל הדלק והצמיגים גבוהי פרופיל, הקווים הזורמים הכול כאן מיוחד. המנוע החדש מקורר מים מה שיצר אתגר לעיצוב הקאסטום החשוף אולם כפי שניתן לראות הארלי התמודדה עם הרדיאטור מצוין והוא ממש לא מפריע, ממשיך דרכו של הוי-רוד?

הנייקד 975, אופנוע רב שימושי עם אופי ספורטיבי המיועד לקהל צעיר, הולך בדרך בה מצליחים בענק בשנים האחרונות רבים טובים כמו ימאהה MT-09 ונייקדים יפנים נוספים בנפח בינוני. על בסיס מנוע חדש בנפח 975 סמ"ק, מן הסתם הגדלה והשבחה שכנראה תחליף את מנוע הספורטסטר 883, עיצוב חשוף, ספורטיבי ומושקע, עם מזלג הפוך, בעוד המחיר לא צפוי להיות גבוה.

הארלי מגדירה את המהלך כ"יצירת פלטפורמה מודולארית חדשה למגוון דגמים בנפחי 500 עד 1250 סמ"ק", מה שאומר כי בהמשך ייחשפו גרסאות עיצוב נוספות.

ולבסוף, ה"לייב ווייר", האופנוע החשמלי של הארלי, יכנס לליין כבר בשנת 2019, לצד האופנוע פול סייז יוצגו גרסאות עיצוב חשמליות קטנות יותר לשימוש עירוני.

 

בסרטון תוכלו להציץ לשולחן השרטוט של הענק האמריקאי, אופניים, אופנוע ספורטיבי ואפילו הבזק של קונספט המזכיר קטנוע – האם זאת הדרך של הארלי להפוך להיות יצרן מיינסטרים גדול?

התגובות סגורות לפוסט זה.

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל