מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
ברקום שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
סטומפ
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל

האם זהו הקטנוע החשמלי החדש של הוסקוורנה?

האם זהו הקטנוע החשמלי החדש של הוסקוורנה?

אביעד רייס

צילום: יצרן, אילוסטרציה: אסף לביא

נראה שלהוסקוורנה יש קטנוע חשמלי חדש בדרך, בשיתוף עם בז'אז'. בתמונה שדלפה לרשת נראה ה-צ'יטאק החשמלי של היצרנית ההודית שכבר מוכן לשיווק שיחל כבר ב-2020, ולידו קטנוע נוסף – של הוסקוורנה. 

עם התמונה נחשפו גם מספר פרטים טכניים ונראה ששני הכלים חולקים את אותם מפרטים – דגם אחד של הקטנוע החשמלי של הוסקוורנה יהיה בעל אותו מנוע של הבז'אז' שמפיק הספק של קצת מעל ל-5 כ"ס והוסקוורנה תציע דגם נוסף עם מנוע חזק יותר, שמפיק הספק של קצת מעל ל-13 כ"ס. 

עדיין לא ידוע אם הקטנוע החשמלי של הוסקוורנה יציע סוללה נשלפת או מה יהיה טווח הרכיבה, אך כן ידוע שהצ'טאק כולל שני מצבי רכיבה – אקו ו-ספורט וטווח רכיבה מקסימלי של 95 ק"מ במצב הראשון. עוד ידוע כי הסוללה של הצ'יטאק יכולה להטען ל-80% בתוך 3.5 שעות, כך שאפשר להעריך שנתוני הטווח והטעינה יהיו דומים בין שני הקטנועים, לפחות בדגם הקטן יותר. ההערכות מדברות כי בז'אז' תציג את הצ'יטאק בדגם עם הספק גדול יותר בהמשך. 

הצ'יטאק של בז'אז'

נראה כי הקטנוע החשמלי של הוסקוורנה מציע עיצוב מודרני, ובתוך כך תאורת LED שנראית בתמונה ואולי גם מסך תצוגה מתקדם עם חיבור לסמארטפון. יכול להיות שגם נראה בו הילוך אחורי – בדומה לזה שקיים בצ'יטאק. לפי התמונה, ההגעה לשווקים של הקטנוע החשמלי החדש של הוסקוורנה אמורה לקרות כבר ב-2021. 

 

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2