מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
KTM שמאל
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
סטפן
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
HJC
הארלי שמאל

האופנוע החדש של ג'אווה

האופנוע החדש של ג'אווה

אביעד רייס

צילום: יצרן

ג'אווה זכורה לותיקי ענף הדו"ג מהסיבוב שלה בישראל בשנות ה-80 העליזות, לא תמיד לטובה… החברה הצ'כית שהוקמה בפראג בשנת 1929 נמצאת כיום בבעלות מהינדרה ההודית שהשתלטה על לא מעט מותגי דו-גלגלי, לדוגמא קטנועי פיג'ו, שהושקו מחדש בישראל ממש לא מזמן. במסיבת העיתונאים החגיגית שנערכה בהשקה קיבלנו רמז שאולי נראה מותגים נוספים של מהינדרה מגיעים לישראל ובתוך כך גם ג'אווה. 

האופנוע חדש אבל השם לא – לג'אווה כבר היה פיראק שפותח בסודיות כשצ'כוסלובקיה נכבשה על ידי הנאצים ומפעלי החברה 'הושאלו' על ידי ה-SS לפיתוח וייצור כלי המלחמה של הגרמנים. 

הפיראק החדש הוא 'בובר' בעל מנוע סינגל מקורר נוזל בנפח 334 סמ"ק שמפיק הספק של כ-30 כ"ס ומומנט של 3.1 קג"מ. הלוק הוא כמובן גולת הכותרת של הפיראק וחייבים להודות שהוא נראה טוב – צביעת 'שחור על שחור' עם נגיעות קלות של צבע חום במושב היחיד המעוצב ובמיכל הדלק. חישוקי השפיצים השחורים, הכידון הגבוה, הכנף ויחידת התאורה האחורית מעניקים לפיראק את המראה הנכון. 

הפיראק מצויד במערכת ABS, גיר 6 הילוכים, צמד אגזוזים ובולם אחורי מתכוונן. גובה המושב עומד על 750 מ"מ, קיבולת מיכל הדלק על 14 ליטר והמשקל הרטוב על 179 ק"ג. האם נזכה לראות את הפיראק החדש של ג'אווה בקרוב בישראל? אנחנו עוקבים ומבטיחים לעדכן. 

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2