מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
לרט
סטפן
ברקום שמאל
KTM עליון קוביה
מוטוליין עפולה
קריפטונייט
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC

דוקאטי פאניגלה V4 סופרלג'רה עם 234 כ"ס

דוקאטי פאניגלה V4 סופרלג'רה עם 234 כ"ס

אביעד רייס

צילום: יצרן

הכירו את פרויקט 1708 עליו עובדת דוקאטי: גרסת סופרלג'רה ('מאוד קלה' בתרגום מילולי לעברית) לסופרבייק שלה, הפאניגלה V4R, עם 234 כ"ס ומשקל יבש של 152 ק"ג, הכי קרוב שיש לאופנוע המוטוGP של דוקאטי, הדזמוסדיצ'י GP19.

דוקאטי עוד לא פרסמו תמונות רשמיות ובינתיים הכל מגיע מהדלפות רשת ומחברות שעובדות עם היצרן ופרסמו חומרים רשמיים שלהן, החשיפה הרשמית-רשמית של דוקאטי תהיה ממש בקרוב, אז נקבל אישור לנתונים ותמונות של הדגם.

ממה שפרוסם, רשימת האבזור ארוכה ותגרום לכל חובב רכיבה לרייר: שלדה, פיירינג וגלגלים מקרבון פייבר; בולמים מתוצרת אוהלינס – מקדימה מזלג NPX ומאחור בולם TTX36 עם קפיצי טיטניום; משולשי היגוי מכורסמים; קליפרים של ברמבו מסדרת ה-Stylema R היוקרתית; מערכת פליטה קלילה של אקרפוביץ'; צמיגי דיאבלו Supercorsa SP של פירלי; כנפונים שנלקחו מה-GP16 ומספקים כוח הצמדה של 50 ק"ג ב-270 קמ"ש ועוד מכלולי קצה – הכל כדי לייצר גרסת מסלול חוקית לכביש הציבורי.

אם אתם כבר בדרך לבנק, כדאי שתדעו שתג המחיר צפוי לעמוד על כ-100,000 דולר. הייצור יתחיל באפריל הקרוב כאשר 5 אופנועים ירדו מפס הייצור כל יום, חלק מ-500 אופנועים בלבד שצפויה דוקאטי לייצר מהסדרה. האופנועים הראשונים ימסרו ללקוחות המאושרים כבר בחודש מאי הקרוב.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל