מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
תמוז
קריפטונייט
סטפן
לרט
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מוטוליין עפולה
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
סטומפ

בקרוב: CF מוטו עם מנוע ה-790 של ק.ט.מ

בקרוב: CF מוטו עם מנוע ה-790 של ק.ט.מ

אביעד רייס

צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

כבר סיפרנו לכם בעבר על כך שק.ט.מ ו-CF מוטו מייצרות יחד דגמים במפעל חדש בסין. עכשיו, שיתוף הפעולה הזה נושא פרי ראשון, עם אופנוע אדוונצ'ר חדש ל-CF עם מנוע ה-790 של ק.ט.מ שנמצא בדגמי האדוונצ'ר והדיוק שלה. 

● קראו עוד: מוטו פרימיירה | KTM אדוונצ'ר 790 – ציפור מדבר

בתמונות נראה אופנוע די גבוה עם מיכל דלק גדול, משקף גבוה מקדימה וגם חישוקים יצוקים וגלגלים במידות "19 ו-"17 – מה שמעיד כנראה על כך שלא מדובר באופנוע אדוונצ'ר קרבי לשטח. המתלה הקדמי ארוך מהלך וניתן לראות גם מגן גחון ופנסי ערפל. אם ב-CF מתכננים לשמור על סדרת הדגמים שלהם, הרי יכול להיות שאנחנו מסתכלים על ה-800MT החדש. הכוונה של CF מוטו להכנס גם לקטגוריית האדוונצ'רים הבינוניים מבורכת, ועכשיו נשאר רק להמתין ולראות עד כמה יהיה מאובזר דגם ה-800 החדש והאם נראה כאן מסך TFT , בקרות אלקטרוניות, אופציה לחישוקי שפיצים והנושא החשוב ביותר: מה יהיה תמחורו.

מנוע הטווין מקבילי של ה-790 אדוונצ'ר יגיע גם ל-CF מוטו | בתמונה: דני קושמרו בהשקה העולמית במרוקו, צילום: KTM.

למעט התמונה אין בידינו פרטים טכניים של ממש על האופנוע, ועדיין לא ברור אם ההספק של 95 כ"ס ומומנט של 9 קג"מ שמוציא המנוע הזה באדוונצ'ר 790 של ק.ט.מ ישמרו גם פה. לפי הדיווחים השונים, דגם ה-800 החדש של CF מוטו אמור להיחשף בחודשים הקרובים, ואולי אפילו כבר בחודש ספטמבר הקרוב. 

ואם מנוע הטווין המקבילי הזה היה טוב לדיוק 790 של ק.ט.מ, למה ש-CF לא תשתמש בו גם לנייקד? דגם נוסף שאולי נראה מגיע הוא ה-V.02-NK קונספט שנחשף בתחילה עם מנוע ה-LC8 של ק.ט.מ.

ה-V.02-NK Concept – הגרסה של CF מוטו לסופר דיוק 990

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל