מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
סטפן
מוטוליין עפולה
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
לרט
תמוז
KTM עליון קוביה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

אפריליה חושפת RSV4 פקטורי 2019 – 217 כ"ס

אפריליה חושפת RSV4 פקטורי 2019 – 217 כ"ס

אסף לביא

צילום: יצרן

רגע לפני תערוכת מילאנו חושפת אפריליה את הדובדבן שבקצפת, ה-RSV4 בגרסת 1100 פקטורי, שעם 4 כ"ס יותר מהפניגאלה V4 הופך לסופרבייק הסדרתי החזק ביותר, בינתיים.

נפחו של הסופרבייק הקיצוני בגרסה הקיצונית צומח ל-1,078 סמ"ק, זאת בזכות הגדלת קוטר הבוכנה מ-78 מ"מ ל-81 מ"מ, תוך שמירה על מהלך בוכנה זהה. שינוים נוספים שאילצה הגדלת הנפח הם שינוי משאבת השמן, שינוי גובה פתיחת שסתומי היניקה והגדלת יחסי ההעברה של ההילוך החמישי והשישי.

ההספק כאמור, 217 כ"ס מושג ב-13,200 סל"ד, 400 סל"ד מתחת לקו האדום, המומנט עלה לאורך כל קשת הסל"ד בכ-10% בהשוואה למנוע הקודם, ועומד על 12.4 קג"מ ב-11,000 סל"ד. מערכת הפליטה כמובן מתוצרת אקרפוביץ'.

מקדימה מזלג NIX של אוהלינס עם עוד 5 מ"מ למהלך המתלה, בסיס הגלגלים קוצר ב-4 מ"מ והמשקל עומד כעת על 199 ק"ג עם מיכל מלא ומוכן לתקיפת המסלול, הודות למצבר ליטיום שמחליף את מצבר החומצה הישן.

השינוי הויזואלי במקרה הזה הוא גם פונקציונלי, עם כנפונים מקרבון ליצירת כוח הצמדה לגלגל הקדמי וכונסים להטיית אוויר לקירור הבלמים, אלו אגב, מתוצרת ברמבו ומדגם החדש ביותר שנראה לפני כן רק בדוקאטי פניגאלה V4, המתחרה הישיר והקרוב ביותר לאפריליה.

מחיר עוד לא הוכרז.

 

עוד חדשות מתערוכת מילאנו בפוסט המתעדכן

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל