מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
לרט
רפידו
אוגוסטה קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
KTM שמאל
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
לרט
פרפקט קוביה שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל

אמ.וי אגוסטה חותמת הסכם שותפות עם לונסין

אמ.וי אגוסטה חותמת הסכם שותפות עם לונסין

רון לב

צילום: יצרן

לאחרונה, נחתם הסכם שותפות ארוך טווח בין יצרנית האופנועים הסינית – Loncin ליצרנית האופנועים האקזוטית – MV Agusta. כידוע אמ.וי מתמחה בעיקר בייצור אופנועי קצה אקזוטיים בנפח גבוה בעלי ד.נ.א איטלקי, ובצד השני של המטבע יש את לונסין, חברה סינית שממקדת את עיקר פעילותה בייצור כלים בנפח קטן עד בינוני לשוק האסייתי עם דגש על פשטות ומחירים זולים.

על פי אמ.וי ולונסין, ההסכם יניב משפחה חדשה של כ-4 דגמים בנפח קטן-בינוני אשר תשלב בין הערכים של אמ.וי והערכים של לונסין ותגיע אלינו לקראת שנת 2022. בתרגום פשוט – אופנועים מעוצבים בנפח בינוני עם טאץ' מיוחד אך עם זאת נגיש לקהל הרחב במחיר. הטכנולוגיה וההנדסה תעשה באיטליה ואילו הייצור של המשפחה החדשה יתבצע כאמור בסין. בנוסף, לונסין תעזור לאמ.וי להיכנס לשוק האסייתי בעזרת ייצור אופנועים למותג "VOGE", חברת בת של לונסין אשר פונה לסגמנט הפרימיום באסיה.

הסכמים כאלו לא חדשים בעולם האופנועים לא מעט חברות עם שם מוכר משלבות ידיים עם חברה הודית\סינית, דבר אשר תורם לשני הצדדים. הסכמים כאלו נראו בעבר ע"י הארלי דיווידסון, ק.ט.מ, ב.מ.וו ועוד. שיתוף הפעולה בין החברות יתרום לשני הצדדים – אמ.וי תוכל להיכנס גם לסגמנט האופנועים הבינוני, ולונסין תזכה להתנסות בסגמנט פרימיום ובנפחים גבוהים יותר, ולשדרוג מעמדה בצורה משמעותית.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2