מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
רוית עליון
מתחת לשורת MENU מטרו
פרפקט אופנועים
אבניר באנר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אפריליה
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
Ad motorsport
אייפקס
KTM עליון קוביה
לארט
רפידו
אופנוסנטר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
HJC
ברקום קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
כרמיאל קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
הארלי שמאל

אינדיאן צ'יף – שלל חידושים ל-2019

אינדיאן צ'יף – שלל חידושים ל-2019

גיא בן ברק

צלם: יצרן

אינדיאן מודיעה על מגוון חידושים במשפחת הצ'יף לשנת 2019. בורר מצבי כוח להתאמה לסגנון הרכיבה ולתנאי הכביש, מצב "תיור" מספק תגובת מצערת חלקה לתיור נינוח; "סטנדרט" עם תגובה חזקה יותר למצערת לצורך עקיפה אך עדיין מתאים לרכיבה איטית ונשלטת, כמו בעיר או בתמרון בפקקים; "ספורט" עם תגובת מצערת מיידית ואספקת כוח אגרסיבית לתאוצות חזקות במיוחד.

בנוסף וכדי להגביר את הנוחות, מקבלים מנועי ת'נדר סטרוק 1,818 סמ"ק בטכנולוגיה המכבה את הצילינדר האחורי בזמן עמידה, לאחר שהמנוע הגיע לטמפרטורת עבודה וטמפרטורת הסביבה עולה על 15 מעלות צלזיוס. בכך הפחתה בחום הנפלט מהמנוע בזמן עמידה, הצילינדר חוזר מייד לפעולה עם הנגיעה הקלה ביותר במצערת ונכנס לפעולה חלק וללא שהיות.

כדי לשפר את זרימת האוויר מותקן בדגם רואדמאסטר פיירינג תחתון חדש, הכולל מדף אוורור הניתן לכיוון ממצב פתוח לחלוטין ועד סגור בתנאי מזג אוויר קר. ניתן אף להתקין את הפיירינג החדש בדגמים קודמים.

שיפורים הוכנסו במערכת השמע המקורית של אינדיאן, סאונד טוב יותר בזכות רמקולים דור חדש עם הפרדה של הטוויטרים (תדרים גבוהים), מהמיד ריינג', בנוסף מותקן איקוולייזר המאפשר התאמת הטונים לכול טעם וסגנון מוסיקאלי. בהספק של 100 וואט מספקת המערכת החדשה עצמה בכול מהירות וגוברת על כול רעש רוח.

כמו כן, הצ'יף דארק הורס עם צביעה חדשה ושחורה לכיסוי המנוע, האגזוז ותופסני תיקי האוכף. דגם ספרינגפילד דארק הורס מוצע כעת בשני צבעים, ונוסף הצלמון המיתולוגי של אינדיאן צ'יף על הכנף הקדמית, במקביל להסרת מגן הרוח לטובת מראה טוב יותר.

יבואן אינדיאן לישראל, ד.ל.ב, מוסר כי דגמי 2019 יגיעו לישראל ברבעון הראשון של שנת 2019.

גלריה

תגיות:

תגובות

הונדה מגדל 520