מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
שרקו
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
1 על 1
פרפקט קוביה שמאל
רפידו
תמוז
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
סטומפ
לרט
KTM שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל

אינדיאן מציגה: דגמים חדשים ל-2020

אינדיאן מציגה: דגמים חדשים ל-2020

מערכת מוטו

צילום: יצרן

אינדיאן חשפה את ליין האופנועים שלה ל-2020, ותמונה שספק "דלפה" אך קרוב לוודאי שהדבר לא נעשה בתום לב, מגלה דגם חדש בעל פיירינג מלא, שלפי הדיווחים, יענה לשם 'צ'אלנג'ר'. הדגם החדש נחשף באחד מכנסי הסוכנים של המותג בארה"ב כבר ב-2019, ועכשיו מופיע לראשונה בצורה רשמית, מבין הדברים הידועים לנו כעת: מנוע חדש, מקורר נוזל, בנפח 1,770 סמ"ק הנקרא POWERPLUS 108, הערכות מדברות על כ-120 כ"ס, העיצוב הוא באגר קלאסי עם מערך תאורת לד מקדימה. החשיפה הרשמית – בחודשים הקרובים.

הסקאוט חוגג 100 שנה, ולכבוד כך מקבל גרסה מיוחדת, עם מאפייני עיצוב המזכירים את הדגם המקורי שהושק בשנת 1919, כדגם חדש לשנת 1920. המהדורה המוגבלת לציון 100 שנים לסקאוט, תיוצר ב-750 יחידות בלבד וכוללת צבע זהה לגרסת המקור, מושב עור יחיד, סבל, חישוקי שפיצים ונגיעות "אניברסרי" זהובות לכל אורכו של האופנוע.

 

גרסה חדשה של הסקאוט בובר העונה לשם Twenty, עושה גם היא כבוד ליום ההולדת ה-100 של הסקאוט, ומציעה שלוש צביעות חדשות, מושב יחיד צף, כידון גבוה בסגנון 'APE', חישוקי שפיצים ונגיעות כרום. 

עוד מאינדיאן – קיט טורינג חדש לדגמי הסקאוט, הכולל: פיירינג עליון עם מנגנון פירוק מהיר ופנס LED הדומה לפנס הקדמי של ה-FTR1200, מערכת פליטה משודרגת ותיקי צד חצי קשיחים.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2