מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
לרט
1 על 1
סטומפ
תמוז
KTM שמאל
סטפן
אוגוסטה קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
רפידו
רוית דדוש עליון
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל

WSBK צ'כיה מירוץ 2: חגיגה לימאהה, יום שחור לקאוואסאקי

WSBK צ'כיה מירוץ 2: חגיגה לימאהה, יום שחור לקאוואסאקי

גיא בן ברק

צילום: WSBK

מאיגרא רמא… אתמול בתום מקצה 1 חגגו קאוואסאקי עם ג'וני ריי ניצחון מספר 60 היסטורי – והיום במירוץ 2 של סבב 7 בברנו צ'כיה ג'וני ריי מתרסק ולא צובר נקודות, מילא מתרסק אולם הסיבה היא מגע בינו לבין בן קבוצתו טום סייקס כבר בהקפה הרביעית… ריי רותח ומתלונן על בן קבוצתו אצל שופט המירוץ אולם ההחלטה היא שזו תאונת מירוצים ללא אשמה ברת ענישה. סייקס אמנם יוצא על הגלגלים מהשפשוף עם ריי, רק כדי להתרסק שתי הקפות מאוחר יותר… אפס נקודות לקבוצה הרשמית KRT מקלקלות כמובן לקאוואסאקי אולם עבורנו הן תקווה לחזרה של משהו מהמתח והעניין לאליפות, ככלות הכול אם ג'וני בוי הוא בשר ודם הרי שלמרות פער הנקודות העצום לזכותו הכול עוד יכול להתרחש ב-6 הסבבים שנותרו.

לעומת המכות לקאוואסאקי גם דוקאטי לא חוגגת, מלנדרי מוביל מספר הקפות בטרם טועה ומסיים 15, צ'אז דייויס יכול היה לנצל את האפס נקודות לריי כדי לצמצם ב-25 נקודות את הפער העצום ביניהם, אולם הסתפק בצמצום של 16 נקודות בלבד לאחר שסיים שלישי.

ולכן החגיגה של ימאהה היום הייתה שלמה, ניצחון ל-R1 ועם הרוכב אלכס לאוז המשיג את ניצחון הבכורה שלו בסופרבייק, מקום שני לואן דן מארק בן הקבוצה והמשמעות: ימאהה 1-2 בפעם הראשונה מאז עונת 2011…

הסבב הבא של הסופרבייק יערך ב-22.6 בארה"ב לגונה סקה.

התגובות סגורות לפוסט זה.

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל