מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
מוטוליין עפולה
סטפן
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
סטומפ
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

WSBK דונינגטון: ניצחון היסטורי לימאהה במירוץ 1

WSBK דונינגטון: ניצחון היסטורי לימאהה במירוץ 1

גיא בן ברק

צילום: WSBK

סטירת לחי מצלצלת לגאווה הבריטית היום במירוץ 1 של סבב 6 באליפות הסופרבייק העולמית בדונינגטון פארק המסלול הבריטי החשוב, כאשר רוכב ימאהה ההולנדי מייקל ואן דאן מארק מנצח שדה עמוס אלופים בריטים ובראשם ג'וני ריי ובן קבוצתו סייקס המחזיק בשיא ניצחונות במסלול זה ואף כבש פול. לתדהמת עשרות אלפי הבריטים ביציעים והמיליונים בבתים מול המסך, וכמובן הרוכבים ריי וסייקס אשר היו משוכנעים כי הקרב יהיה בין הקאוואסאקים שלהם וזהו, הפציע ואן דאן מארק מהשלבים המוקדמים ונצמד לצמד הירוקים שהובילו בפער גדול על שאר השדה. דו קרב אלים בין ריי לסייקס אפשר להולנדי רוכב ימאהה לתקוף ולעלות להובלה, ואז לפתוח פער של למעלה משנייה, ריי הצליח בהקפות הסיום לצמצם אולם אבוי לבושה, ניצחון לרוכב הולנדי ועוד על ימאהה במסלול דונינגטון פארק. אין לתאר כמה זה כואב לבריטים, כמה זה כואב לקאוואסאקי. ימאהה זוכה היום לנחמה על הביקורת על הביצועים שכבר היו צריכים להיות טובים בהרבה לאחר שלוש עונות, ואפילו על הבעיות במוטו GP, הניצחון ל-R1 הוא הראשון מאז עונת 2011…

וזה לא רק ניצחון משמעותי מבחינת הבריטים וימאהה אלא ניצחון היסטורי ממש – במסלול דונינגטון לפני 40 שנה נערך הסבב הראשון של אליפות הסופרבייק העולמית – כלומר לא עוד מירוץ אלא תוצאה שתיכנס לספרים ותיזכר יותר מכול מה שקרה עד כה בעונה.

למרות שמבחינת האליפות ריי רק מגדיל את יתרונו לאחר 11 מירוצים בעונה עם הסיום במקום השני, 59 נקודות יותר מרוכב דוקאטי דייויס שמסיים מירוץ איום ונורא במקום השמיני.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל