מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר באנר קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
לארט
סטפן
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
רפידו
לרט
כרמיאל קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC

F1 גריד יפן: המילטון יזנק ראשון, שוב

F1 גריד יפן: המילטון יזנק ראשון, שוב

מיקי כהן

צלם: יח"צ

כמה ק"מ בודדים מהמסלול נמצא הים ושם יורד גשם, אבל למסלול הגשם לא מגיע, לפחות לא לפתיחת Q1 אבל 60% לגשם וענן טועה שיוריד מטר של מיים, יכולים להכניס עניין במקצה הדרוג.
שלוש דקות לסיום האימון השלישי והולקנברג מותח את היציבות של הרנו שלו מעט מעבר לקצה ובפניה שש הרנו עפה לגדר הבטיחות. מרוץ חדש מתחיל בעוד המכונאים נאבקים לתקן את המכונית עד לפתיחת מקצה הדרוג.

9 דקות ו-57 שניות לסיום המקצה הראשון ולאחר שוטל מאבד את הפרארי שלו אבל מצליח לא לפגוע בשום דבר מוצק, אריקסון דווקא כן פוגע בגדר הבטיחות לאחר שאיבד את ה-האס בפניה 7 ומוציא דגל אדום שעוצר את המקצה. המקצה מתחדש ו-2 דקות לסיום Q1, מתחיל גשם שלא ממש משפיע על המקצה ו-0.3 שניות מפרידות בין המקום ה-11 ל-16 שלא ממשיך למקצה הבא ואריקסון שריסק את המכונית כמובן ברשימה כמו גם ואנדורן ואלונזו במכוניות המקלארן, סירוטקין והפתעה בדמותה של הולקנברג.

בעוד שמרצדס, כמו בכל סוף השבוע, המהירים ביותר, ריקארדו עם מנוע הרנו בתצורה החזקה ביותר שלו, אך גם הפחות אמינה, מאבד כח במערכת ההנעה ונדחף למוסך של רדבול בעזרת מכונאי. 4 דקות לסיום המקצה והגשם מתחדש, מכונאי רדבול לא מספיקים לתקן את התקלה במנוע הרנו וריקארדו לא קובע זמן ב-Q2, הגשם שמשבש את התוכניות של כולם, משאיר מחוץ ל-Q3 גם את סטרול, סיינז, מגנסון ולהקלר.

לראשונה ועוד במסלול הביתי, הונדה, כספקית מנועים, מכניסה את שתי המכוניות של טורו רוסו ל-Q3 שמתחיל כשמכוניות הפרארי יוצאות עם צמיגי הביניים בעוד שמרצדס עם הצמיגים החלקים. פרארי מבצעים הקפה אחת ומבינים שהמסלול יבש מידי, נכנסים להחליף לצמיגים החלקים אבל הגשם מאיים על כולם וכל הנהגים לא עוצרים לנוח ומבצעים הקפה אחר הקפה ו"על הדרך" גם מאמנים את הצוותים בהחלפות גלגלים. ושוב, לקראת סוף המקצה הגשם מתחדש ומי שלא הצליח לקבוע הקפה טובה, נשאר מאחור. וזה בדיוק מה שקורה לוטל שלא מצא הקפה טובה ומצליח לעשות רק את הזמן התשיעי בטיבו ויזנק רק מהשורה החמישית מחר במסלול שקשה מאוד לעקוף.סדר הזינוק למחר בשעה 08:10:

1. לואיס המילטון
2. ואלטרי בוטס
3. מקס ורשטפן
4. קימי רייקונן
5. רומן גרוז'אן
6. ברנדון הארטלי
7. פייר גאסלי
8. אסטבאן אוקון
9. סבסטיאן וטל
10. סרחיו פרז
11. שארל להקלר
12. קווין מגנסון
13. קארלוס סיינז
14. לאנס סטרול
15. ניקו הולקנברג
16. סרגיי סירוטקין
17. פרננדו אלונזו
18. סטופל ואנדורן
19. מרכוס אריקסון
20. דניאל ריקארדו

התגובות סגורות לפוסט זה.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל