מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
שרקו
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
KTM שמאל
לרט
1 על 1
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
ברקום שמאל
סטומפ
רפידו
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

F1 אזרבייג'ן גריד: מרצדס שוב 1,2

F1  אזרבייג'ן גריד: מרצדס שוב 1,2

למרות שגאסלי קובע את הזמן המהיר ביותר ב-Q1, הוא יזנק מחר מרחבת הטיפולים לאחר שנענש משום שהתעלם מהוראת המרשלים לשקול את הרדבול שלו, במהלך מקצה האימון השני. קוביצה מצליח לקלקל לרוב הנהגים שניסו לשפר זמנים בסוף החלק הראשון של מקצה הדירוג אחרי שניסה קצת יותר מידי ובפניה 8 בחלק הצר ביותר של המסלול, נגיעה בגדר הבטיחות בצד שמאל שולחת את הוויליאמס ישירות לגדר הבטיחות שממול. הדגל האדום יוצא מיד וכולם חוזרים לרחבת הטיפולים. אלו שנפגעו, לא הצליחו לשפר זמנים ונשרו מהמשך מקצה הדירוג הם: ראסל, הולקנברג, גרוז'אן וסטרול שיזנק מחר מהמקום ה-14 בעקבות העונש של גאסלי.

החלק השני של מקצה הדירוג מתחיל באיחור של 15 דקות, אחרי שהמרשלים של המסלול מסיימים לתקן את הנזקים שגרמה הוויליאמס של קוביצה. לא עוברות 5 דקות מתחילת המקצה ולהקלר עושה את אותה טעות בפניה 8 וגם הוא מוציא את הדגל האדום והמקצה מופסק. אחרי הפסקה ארוכה ולאחר שירדה טמפרטורת המסלול בצורה חדה, מתחדש המקצה. גאסלי לא יצא כלל מהפיטס, מגנסון מנסה יותר מידי ובורח לשטח המילוט ולא מצליח להעפיל אל החלק השלישי של מקצה הדירוג. גם אלבון, ריקארדו וסיינז, לא ממשיכים הלאה.

רק 9 מכוניות ב-Q3, אפילו ג'בנצי שסוחב 10 מקומות בזינוק על החלפת תיבת הילוכים, יצא לנסות ולשפר מיקום בזינוק והפעם עוברים כולם בשלום את פניה 8 לאורך המקצה כולו. אחרי שנראה היה שמכוניות הפרארי שולטות שוב בסוף השבוע וברדבול מצאו נוסחה יעילה עם שיפורים שהכניסו הונדה ביחידת הכח, באים מרצדס ושוב לוקחים את ההובלה. ונועלים את השורה הראשונה הפעם עם בוטס לפני מרצדס.

סדר הזינוק למחר בשעה 16:10:
1. ואלטרי בוטס
2. לואיס המילטון
3. סבסטיאן וטל
4. מקס ורשטפן
5. סרחיו פרז
6. דניאל קוויאט
7. לאנדו נוריס
8. קימי רייקונן
9. שארל להקלר
10. קארלוס סיינז
11. דניאל ריקארדו
12. אלכסנדר אלבון
13. קווין מגנסון
14. לאנס סטרול
15. רומן גרוז'אן
16. ניקו הולקנברג
17. ג'ורג' ראסל
18. אנטוניו ג'ובנצי
19. רוברט קוביצה
20. פייר גאסלי

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2