מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מוטוליין עפולה
סטפן
לרט
KTM עליון קוביה
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
סטומפ
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה

דורון וינטר בדרך לראלי הבלקן

דורון וינטר בדרך לראלי הבלקן

אופיר דואק

לפני כחודשיים הגשים דורון וינטר חלום. לאחר שנים רבות של רכיבה על אופנועי כביש ומספר שנים בהם התנסה בתחרויות השטח המקומיות יצא דורון לראלי יוון המאתגר. את הראלי סיים דורון את הראלי במקום ה-35 המכובד, והמרשים עוד יותר בהתחשב בעובדה שזו התחרות הבינלאומית הראשונה שלו. צריך לזכור שדורון אינו רוכב צעיר בשטח מה שהופך את הישגו למעורר הערצה.
עם האוכל בא התיאבון ובחודש ספטמבר יערך ראלי הבלקן ודורון כבר החל להתכונן כדי לכבוש את היעד הבא. ראלי הבלקן המפרך כולל 2,100 ק"מ המתפרשים על פני שמונה ימי תחרות במהלכם עוברים המתמודדים בתוואי שטח משתנים בבולגריה, מקדוניה, אלבניה ויוון.

דורון מתאמן במרץ לקראת הראלי וכרגע נמצא בעיצומו של מהלך לגיוס ספונסרים על מנת לממן את ההשתתפות היקרה בראלי שעלותה מגיעה לידי עשרות אלפי שקלים. את ההשתתפות בראלי יוון מימן דורון מכיסו וכעת על מנת להמשיך בתנופת ההישגים זקוק דורון לתמיכה ומימון. אנחנו מספקים לו את הבמה הצנועה בתקווה שימצא הספונסר המתאים שיעזור לו להביא הישגים נוספים בספורט המוטורי הבינלאומי.

בינתיים, השתתף דורון באירוע הפורמולה ירושלים שנערך בסוף השבוע החולף כאשר רכב בהקפת המחווה של מתחרי הספורט המוטורי הישראלי. הסרטון הבא מציג את החוויות של דורון באירוע.

 

5 תגובות ל דורון וינטר בדרך לראלי הבלקן

  1. אין הרבה ישארלים שמייצגים את הספורט המוטורי. כשסוף סוף יש כזה תותח, משרד הספורט לא מממן? לא מתקבל על הדעת!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל