מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
שרקו
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
1 על 1
לרט
KTM עליון קוביה
לרט
רפידו
KTM שמאל
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC

רוי ניסני חותם כנהג מבחן בקבוצת פורמולה 1

רוי ניסני חותם כנהג מבחן בקבוצת פורמולה 1

מיקי כהן

צילום: שאולי לנדנר

היה זה בשנת 2005, ב-2 לפברואר 2005 ליתר דיוק, בה הוחתם חנוך ניסני לנהג מבחן של קבוצת מינארדי ובכך הפך לישראלי הראשון אשר זכה לחוזה בקבוצת פורמולה 1. היום, 15 שנים מאוחר יותר, בנו רוי ניסני, הוחתם בקבוצת וויליאמס כנהג שלישי.

בהודעה רשמית נאמר כי רוי בן ה-25 יקח חלק בשלושה סופי שבוע של מרוצים במהלך העונה, יבצע מספר נסיעות מבחן בסימולטור הקבוצה ויהיה מעורב בכל מחלקות הקבוצה על מנת לעזור ולפתח את מכונית המרוץ.

ניסני: "אני נרגש להיות נהג המבחן הרשמי של ROKiT Williams Racing. זוהי גם נקודת ציון לספורט המוטורי בישראל. כאשר בחנתי את המכונית עבור הקבוצה בדצמבר באבו דאבי, הרגשתי מיד בנוח ברכב ועם הצוות".

ניסני ימשיך ויתחרה השנה בפורמולה 2 לאחר שגם בעונה הקודמת התחרה ואף זכה במספר מרוצים. זו לא תהיה הפעם הראשונה בה יחזיק רוי ניסני הגה מכונית פורמולה 1, שכן נהג בוולנסיה בשנת 2014 במכונית הפורמולה 1 של סאובר.

מנהלת הקבוצה, קלייר וויליאמס: "תענוג לקבל את פני רוי ניסני לקבוצת וויליאמס בתפקיד נהג המבחן הרשמי שלנו. רועי הדגים יכולות הנהיגה טובות במבחנים שלאחר העונה באבו דאבי בשנה שעברה והתרשמנו מאוד ממה שהוא יכול לעשות בזמן קצר. הוא עובד קשה ואנחנו נרגשים לעבוד איתו השנה"

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2