מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
סטפן
מוטוליין עפולה
לרט
ברקום שמאל
לרט
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
HJC
סטומפ
מונדיאל קוביה

המנצח בראלי גיברלטר – הונדה X-ADV!

המנצח בראלי גיברלטר – הונדה X-ADV!

אביעד רייס

ספקנים – תתכוננו לאכול את הכובע. ראלי גיברלטר שהסתיים השבוע סיפק סנסציה גדולה במיוחד: כשהוא מקדים אופנועים קשוחים דוגמת הק.ט.מ 790 אדוונצ'ר R, ק.ט.מ 950 סופר אנדורו, הונדה אפריקה טווין, הוסקוורנה 701 ועוד, משיג בוגר הדקאר רנאטו זוקי את המקום הראשון בקטגוריה 2 בה התחרה, ומקום 7 בדירוג הכללי – כאמור על גבי המקסי-סקוטר של הונדה, ה-X-ADV 750.

המרוץ מכסה לא פחות מ-7,000 ק"מ ב-14 סטייג'ים של שטח טכני, סינגלים ושבילים מהירים בין הים הבלטי לאוקיינוס האטלנטי, ועובר במדינות כמו פולין, גרמניה, ספרד, פורטוגל ועוד.

זוקי מציין כי מצב ה"שטח" החדש, שמתאים את הכח והאחיזה לסוג השטח עליו רוכבים, סייע לו רבות בהגעה אל הניצחון. המנוע והשלדה נשארו מקוריים, והקטנוע הוגבה על מנת שיוכל להתמודד עם הקטעים הטכניים במסלול. מערכת פליטה של SC-PROJECT, רכיבי בולם של אוהלינס וגלגלים וצמיגים קרביים התווספו כדי לאפשר לקטנוע לעמוד במשימה. השנה, נדרשו המתחרים להיאבק לא רק בתנאי הדרך, אלא גם בחום הכבד ששרר לכל אורך המרוץ.

בסוף המשימה, פינק עצמו זוקי ביום מנוחה ומשם רכב על הקטנוע איתו ניצח את הראלי 2,000 קילומטרים עד הבית במילאנו. הונדה זה הונדה…

התמונות מעמוד הפייסבוק הרשמי של הראלי
Photo source: Gibraltar race official Facebook page

תגובה אחת ל המנצח בראלי גיברלטר – הונדה X-ADV!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל