מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
שרקו
KTM עליון קוביה
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
1 על 1
KTM שמאל
סטומפ
פרפקט קוביה שמאל
לרט
לרט
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

דירוג F1 רוסיה: המרדף אחר להקלר האדום

דירוג F1 רוסיה: המרדף אחר להקלר האדום

מיקי כהן

צילום: יח"צ

הונדה החליטה להתקין מנועי בעירה פנימית משופרים לארבעת הרכבים של טורו רוסו ורדבול על מנת להגיע למרוץ הביתי ביפן עם מנועים חזקים וטובים יותר. אי לכך שלושה מתוך ארבעה רכבים, יקבלו עונשי מיקום בדירוג. הרביעי, קוויאט, דווקא במרוץ הביתי, יזנק מסוף הטור משום שאת מכוניתו המכונאים בונים עם יחידת כח חדשה לחלוטין והוא לא ישתתף במקצה הדירוג כלל. גם למכונית הוויליאמס של קוביצה מוחלף מנוע.

לראשונה מאז שנת 2000, פרארי משלימים ארבעה זינוקים מהעמדה הבכירה ברצף. אחרי שנראה היה כי במרצדס מוותרים על השורה הראשונה, המילטון מוציא תחת ידיו הקפה אחת מהירה המספיקה רק למקום השני. וטל יזנק שלישי ובוטס רביעי אחרי העונש של ורשטפן שאמנם קבע את הזמן הרביעי בטיבו, אך יזנק רק מהמקום התשיעי.

שש וחצי דקות לפני סיום חלקו הראשון של מקצה הדירוג, אלבון מאבד את מכונית הרדבול שלו בפניה 13, כשחלקה האחורי פוגש את גדר הבטיחות והדגל האדום מוכרז.

בסיום Q1, מעבר לעובדה הברורה כי שתי מכוניות הוויליאמס מסיימות את עבודתן להיום, נראה היה כי זו תהיה אחת ממכוניות האלפא-רומאו שלא ימשיכו ל-Q2. ואכן – זו אלפא, אולם לא זו של ג'ובנצי אלא של רייקונן שלא מצליח לייצר זמן מספיק טוב.

ב-Haas ממשיך הפיצול. בעוד גרוז'אן מעפיל ל-Q3, מגנסון מצליח לקבוע רק את הזמן ה-14 בטיבו. סטרול שעלה ל-Q2 לא מצליח להמשיך הלאה ל-Q3 כמו פרז בן קבוצתו. ג'ובנצי מצליח להגיע רק עד ל-Q2. גאסלי הוא האחרון שלא מעפיל לעשיריה הראשונה שממשיכה לחלקו האחרון והקובע של מקצה הדירוג.


סדר הזינוק למחר בשעה 14:10:

1. שארל להקלר
2. לואיס המילטון
3. סבסטיאן וטל
4.ואלטרי בוטס
5. קארלוס סיינז
6 .ניקו הולקנברג
7. לאנדו נוריס
8. רומן גרוז'אן
9. מקס ורשטפן
10. דניאל ריקארדו
11. סרחיו פרז
12. אנטוניו ג'ובנצי
13. קווין מגנסון
14. לאנס סטרול
15. קימי רייקונן
16. פייר גאסלי
17. ג'ורג' ראסל
18. אלכסנדר אלבון
19. רוב רט קוביצה
20. דניאל קוויאט

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2