מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
לרט
ברקום שמאל
סטפן
KTM עליון קוביה
לרט
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
קריפטונייט
מוטוליין עפולה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה

דוקאטי פניגאלה V4 שובר שיאים

דוקאטי פניגאלה V4 שובר שיאים

רביב כהן

צילום: יצרן

פניגאלה V4, שם שמתגלגל על הלשון ומעודד חלומות מתוקים על מסלולי מירוצים ונשים בשמלות אדומות, אופנוע שכל כולו מבפנים החוצה ולצדדים צועק דבר אחד – מהירות!

הפניגאלה V4 שהושק בתחילת השנה, עם מנוע המבוסס על מנוע הדסמוסדיצ'י ממירוצי המוטוג'יפי, לא איחר לשבור שיאים כשעליו רוכב טייס המבחן הבכיר של דוקאטי, אלסנדרו וואליה, כשקבע את זמן ההקפה המהיר ביותר לאופנועים ביצור סדרתי על מסלול "בודהה אינטרנשיונל" בהודו.

אלסנדרו רכב על האופנוע בצורתו המקורית ולמעט זוג צמיגי סליקס המתאימים למסלול ובחירת מצב "מירוץ" על צג האופנוע (Race Mode), האופנוע נשאר בדיוק כמו שיצא מן המפעל, וקבע זמן של 1:56:316 דקות על המסלול באורך 5.1 קילומטרים, שובר את השיא הקודם בכמעט 2 שניות, שיא שהוחזק על ידי ימאהה R1.

נראה שהדבר היחיד שמנע מאלסנדרו לרכוב מהר יותר היא רגלית הילוכים שהתעקמה כתוצאה מזוית ההטיה החריפה שהייתה קצת-יותר-מדי בשביל האופנוע, בזכות הצמיגים הדביקים, הרוכב המהיר והאופנוע המעולה.

שבירת השיא במסלול בהודו בכאלה פערים גדולים מראה את גודל הפוטנציאל האדיר שיש לפניגאלה V4, ואולי אף בקרוב נזכה לראות אותו מתחרה באחת מליגות הסופרבייק בעולם, מנצל את מלוא יכולתו.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל