מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
ברקום שמאל
לרט
תמוז
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
סטומפ
פרפקט קוביה שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC

האירוע השנתי של ב.מ.וו במוטורסיטי שדה תימן

האירוע השנתי של ב.מ.וו במוטורסיטי שדה תימן

רביב כהן

צילום: אסף רחמים

כשאנחנו חושבים על אירועים מוטריים, אלו תמיד מתקשרים לנו עם קהל רעשני טיפוסי, כזה שמצליח להתגבר גם על מערכות השמע הרועמות למקצב התופים והגיטרות של להקת הרוק התורנית המופיעה באמפי המקומי.
נראה שגם השנה מוכיחה דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, שלא כך הדבר ומצליחה להפיק אירוע גדול מאוד במסלול המירוצים מוטורסיטי בשדה תימן, אירוע אליו הוזמנו קהל הלקוחות של דלק מוטורס, שהצליח לשבור את הסטריאוטיפ המוטורי הטיפוסי.
אירוע מוטורי הנמשך לאורך כל היום וכלל אטרקציות ופעילויות מוטוריות, מאולם תצוגה ומכירות עם מחירים מוזלים, דוכני אוכל ושתיה ברחבה מרכזית ומוצללת וכלה בהתנסות ברכיבת מסלול מודרכת על דגמי אופנועי ב.מ.וו שונים של היבואן, ובאווירה חברית נהדרת שלא הייתה מביישת אף אירוע מוטורי אחר בניכר.

אלו שבחרו להתנסות ברכיבה על המסלול נרשמו מראש למקצים מסודרים, כל מקצה הודרך על ידי הצוות של "אופנוען מאומן" שהובילו את הקבוצות בקצב בטוח ואפשרו לרוכבים לקבל טעימה הן מהאופנועים והן מהמסלול החדש (יחסית).
ובינתיים, ברחבה המוצללת, יכלו באי האירוע להינות ממוזיקה טובה שהתנגנה על ידי להקת ה"ג'אזלן" (Jazzlan) על משאית המוזיקה, להינות מכיבוד קל בשעות הבוקר ושתיה קלה חופשית וארוחת צהריים טובה.
או להכנס לאולם התצוגה, להתרשם מדגמי ב.מ.וו החדשים ואף לרכוש ציוד בשלל הדוכנים הפזורים באולם התצוגה ומחוצה לו.

את אווירת ההפנינג המעונב הזו שבר דבר אחד – מופע סטאנט מעולה שהציג מתי גריפין, רוכב מקצועי של ב.מ.וו, שהפליא בביצועים על גבי אופנוע ב.מ.וו F800R המותאם למופעי סטאנט והדהים את הקהל בתרגילים עוצרי נשימה.
אליו הצטרף אולג "שרקי" וסליקוב, נהג הדריפטים הישראלי והאיש שלנו למשימות מיוחדות, שחרך את הצמיגים והרחבה כשהוא נהוג ברכב ב.מ.וו מסדרה 3.
יחדיו, הצליחו הצמד להטריף את הקהל ולתת לנו טעימה ורצון לעוד אירועים שכאלה.

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו, השקיעה לא מעט באירוע והציבה רף חדש לאירועים מוטוריים שכאלה, ההשקעה הניכרת הניבה אירוע שהתנהל למופת, ונראה שהרוכבים הישראלים משוועים לאירועים מהסוג הזה, שכן ירבו.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
מטרו מגדל שמאל