אתר בהרצה. אם מצאתם טעות, אנא ספרו לנו ונתקן בהקדם.

מטרו ימין 4
שוברט עליון מתחת לשורת MENU
קרוזים מטרו עליון מתחת ל- MENU
פרפקט אופנועים
אבניר באנר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לארט
KTM עליון קוביה
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
Ad motorsport
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
HJC
HRP קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
שוברט
כרמיאל קוביה שמאל
מטרו מבצעי אוגוסט – קוביה שמאל

גיא בן ברק | תחל שנה וברכותיה

גיא בן ברק | תחל שנה וברכותיה

גיא בן ברק

צלם: מערכת דוגרי

ערב ראש השנה החדשה, חגי תשרי, זמן של חשבון נפש, מבט לאחור על השנה שהייתה ומבט לפנים לשנה הנכנסת. עבור הענף הדו גלגלי בישראל השנה החולפת הייתה טובה. השוק ממשיך לצמוח אם כי בקצב איטי מהמקווה, אולם התמהיל של יותר ויותר מעבר לאופנועים על חשבון קטנועים פשוטים מבורך ומשדרג את התרבות הדו גלגלית בישראל למציאות מקצועית יותר. הספורט המוטורי תופש מהירות בהדרגה וכבר יש מסלולי אספלט חוקיים, מי היה מאמין. עושר השוק ניכר בכול מקום, בין אם גיוון מותגי אופנועים ברמה של אירופה או אבזרים, צמיגים, וכו'.

מצד שני התאונות הורגות אותנו תרתי משמע וחייבים לעשות הכול כדי לצמצם את המספרים. התהליך החשוב ביותר חייב להיעשות בתודעה, בנפש פנימה: כיום עם האינטרנט ובמקביל יותר העצמה אישית ואינדיווידואליזם שלכול אחד יש דיעה, וכול אחד נחשב, וחשוב, אגואיזם קוראים לזה, מביאים אותנו לעיתים להביא לכביש את מה שאנחנו רוצים או חושבים שמגיע לנו בתוספת עצבנות. אגו על הכביש מביא לתוצאות קטלניות, במיוחד עבורנו רוכבי האופנועים. בנוסף חלוקת הקשב כיום קשה מאוד, העומס על הריכוז עצום ושוב, אנחנו כרוכבים לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות מרוכזים, בזמן הרכיבה חייבים לעסוק רק ברכיבה כולל לנקות את הראש מהערפל הבעיקר סלולארי שנכנס לשם בשנים האחרונות.

ניסים ברדה מתוך מבחן לסוזוקי GSX-R1000R החדש

עבורנו בדוגרי השנה החולפת הייתה משמעותית. התרחבות מתמשכת של הפעילות, של האתר, יותר חדשות, יותר מבחנים, יותר מעורבות בשטח, יותר פעילות למען הקהילה, וכמובן סגרנו מעגל עם רכישת המותג "מוטו". סגרנו מעגל מכיוון שמיומו הראשון היה דוגרי בית לממשיכי מוטו, בראשם טל שביט ז"ל, וכעת אנחנו זה מוטו.

ואולי כאשר אומרים אנחנו תרשו לי להאיר בשעה חגיגית זו את אריק רוזנבלום, שהוא בעצם האנחנו, תחנת כוח בלתי נלאית שאחראית יותר מכול אחד אחר לעצם קיומו ופעולתו של דוגרי וכעת מוטו דוגרי. בשנה האחרונה ובמיוחד בחודשים האחרונים טורח סביב השעון על הקמת מוטו דוגרי, ללא שינה, ללא שקט נפשי, וכעת בהזדמנות זו של ערב ראש השנה נגיד קודם כול תודה אריקו, תהיה בריא, תוריד קצת סל"ד, אתה לא מנוע חדש…

ולכולנו נאחל בריאות, עניין, תאוצות מחממות לב והשכבות מחממות צמיגים. שנה טובה.

גלריה

הגב

avatar
מיין לפי:   חדש | ישן
יניב
אורח
רק שמחות

אמן שנה טובה וברוכה

כותרת
רק שמחות
יובל נווה
אורח
שנה טובה ומבורכת לכולם!

אני מאחל לכולם טיולים והרפתקאות אדוונצ'ר בטוחים ומהנים

כותרת
שנה טובה ומבורכת לכולם!
גבי
אורח

שנה טובה!

דן עזרא
אורח

שנה נפלאה ובטוחה

ינון
אורח

בהצלחה

wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל