מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
איפון
מתחת לשורת MENU מטרו
פרפקט אופנועים
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
תמוז
לארט
אופנוסנטר קוביה שמאל
אייפקס
פרפקט קוביה שמאל
Ad motorsport
KTM עליון קוביה
לרט
סטפן
רפידו
HJC
HRP קוביה שמאל
כרמיאל קוביה שמאל
מטרו לבן – קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שוברט

גיא בן ברק | תחל שנה וברכותיה

גיא בן ברק | תחל שנה וברכותיה

גיא בן ברק

צלם: מערכת דוגרי

ערב ראש השנה החדשה, חגי תשרי, זמן של חשבון נפש, מבט לאחור על השנה שהייתה ומבט לפנים לשנה הנכנסת. עבור הענף הדו גלגלי בישראל השנה החולפת הייתה טובה. השוק ממשיך לצמוח אם כי בקצב איטי מהמקווה, אולם התמהיל של יותר ויותר מעבר לאופנועים על חשבון קטנועים פשוטים מבורך ומשדרג את התרבות הדו גלגלית בישראל למציאות מקצועית יותר. הספורט המוטורי תופש מהירות בהדרגה וכבר יש מסלולי אספלט חוקיים, מי היה מאמין. עושר השוק ניכר בכול מקום, בין אם גיוון מותגי אופנועים ברמה של אירופה או אבזרים, צמיגים, וכו'.

מצד שני התאונות הורגות אותנו תרתי משמע וחייבים לעשות הכול כדי לצמצם את המספרים. התהליך החשוב ביותר חייב להיעשות בתודעה, בנפש פנימה: כיום עם האינטרנט ובמקביל יותר העצמה אישית ואינדיווידואליזם שלכול אחד יש דיעה, וכול אחד נחשב, וחשוב, אגואיזם קוראים לזה, מביאים אותנו לעיתים להביא לכביש את מה שאנחנו רוצים או חושבים שמגיע לנו בתוספת עצבנות. אגו על הכביש מביא לתוצאות קטלניות, במיוחד עבורנו רוכבי האופנועים. בנוסף חלוקת הקשב כיום קשה מאוד, העומס על הריכוז עצום ושוב, אנחנו כרוכבים לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות מרוכזים, בזמן הרכיבה חייבים לעסוק רק ברכיבה כולל לנקות את הראש מהערפל הבעיקר סלולארי שנכנס לשם בשנים האחרונות.

ניסים ברדה מתוך מבחן לסוזוקי GSX-R1000R החדש

עבורנו בדוגרי השנה החולפת הייתה משמעותית. התרחבות מתמשכת של הפעילות, של האתר, יותר חדשות, יותר מבחנים, יותר מעורבות בשטח, יותר פעילות למען הקהילה, וכמובן סגרנו מעגל עם רכישת המותג "מוטו". סגרנו מעגל מכיוון שמיומו הראשון היה דוגרי בית לממשיכי מוטו, בראשם טל שביט ז"ל, וכעת אנחנו זה מוטו.

ואולי כאשר אומרים אנחנו תרשו לי להאיר בשעה חגיגית זו את אריק רוזנבלום, שהוא בעצם האנחנו, תחנת כוח בלתי נלאית שאחראית יותר מכול אחד אחר לעצם קיומו ופעולתו של דוגרי וכעת מוטו דוגרי. בשנה האחרונה ובמיוחד בחודשים האחרונים טורח סביב השעון על הקמת מוטו דוגרי, ללא שינה, ללא שקט נפשי, וכעת בהזדמנות זו של ערב ראש השנה נגיד קודם כול תודה אריקו, תהיה בריא, תוריד קצת סל"ד, אתה לא מנוע חדש…

ולכולנו נאחל בריאות, עניין, תאוצות מחממות לב והשכבות מחממות צמיגים. שנה טובה.

גלריה

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל הימורים