מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
רוית עליון
לרט
KTM עליון קוביה
אינדיאן שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
1 על 1
סטפן
ברקום שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HRP קוביה שמאל
אייפקס
כרמיאל קוביה שמאל
HJC

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

צלם: יח"צ

לראשונה בתחום המוניות, אפליקציה חברתית שאינה דורשת עמלות תיווך מנהגי המוניות, ומחזירה את הכוח לנהג: אפליקציית raxi שמושקת בימים אלו בישראל, בשיתוף עם ארגון נהגי המוניות הנה אפליקציה חברתית המחברת בין נהגי מוניות לבין הלקוחות הפוטנציאליים ומציעה שינוי תפיסתי בתחום: הפלטפורמה היחידה המציעה לנהגים שימוש ללא תשלום, והיחידה שמאפשרת ללקוח לבחור את נהג המונית על בסיס שורה של פיצ'רים חברתיים. כרשת חברתית המחברת בין נהגי מוניות ולקוחות, raxi אינה מעורבת בכל מעבר כספים בין הלקוח לנהג המונית ופועלת בשקיפות ובהוגנות כלפי כל המשתמשים.raxi פועלת בישראל בשיתוף פעולה מלא עם ארגון נהגי המוניות בראשות מנכ"ל הארגון, שי דיין ויו"ר הארגון מצי שבתאי. בארגון נהגי המוניות יש כיום קרוב ל- 7,000 נהגי מוניות.

מאחורי הרשת החברתית raxi עומד יזם ההיטק, אבי בר יהודה שייסד בעברו את חברות ההייטק callflow, Q-nomy וכמו כן את אפליקצייתmyVisit. אפליקציית raxi הינה בינלאומית ועתידה לפעול בעוד מקומות ברחבי העולם בשנה הקרובה.

 

מלבד העובדה כי השימוש ב- raxi  אינו דורש תשלום מצד הנהג, raxi פועלת בשקיפות ובהוגנות מול כל הצדדים: הדירוג, הבחירות, המיקומים וכל שאר התנאים והדרישות נקבעים על ידי הנהגים והלקוחות עצמם. אפליקציית raxi שונה מכל אפליקציות מוניות הקיימות בשוק, והינה היחידה הפועלת כמנוע חיפוש, בעוד האחרות הן חברות הסעה. מודל ההכנסות של raxi ישען על הכנסות מפרסום ומשירותים נוספים שיפותחו בעתיד באפליקציה.

 

האפליקציה אפשרית להורדה בחינם: http://www.raxi.com/download/

2 תגובות ל מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

  1. נכון, הכוח בידי המשתמש. והוא גם יכול לבחור את הנהג. ומכאן בני מיעוטים שבסך הכל רוצים להתפרנס בכבוד יפסידו את הפרנסה שלהם. תחשבו על זה קצת

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל