חדש! מוטו מדריך בשיתוף יד2. עכשיו בחנויות וכאן

מטרו ימין 4
ברקום
מטרו עליון מתחת ל- MENU – מקום 2 – אחד על אחד
KTM
אבניר באנר קוביה שמאל
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
Ad motorsport
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
לארט
רפידו
אייפקס
אופנוסנטר קוביה שמאל
אוטומוטור
HJC
אוגוסטה קוביה הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
שוברט
כרמיאל קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

צלם: יח"צ

לראשונה בתחום המוניות, אפליקציה חברתית שאינה דורשת עמלות תיווך מנהגי המוניות, ומחזירה את הכוח לנהג: אפליקציית raxi שמושקת בימים אלו בישראל, בשיתוף עם ארגון נהגי המוניות הנה אפליקציה חברתית המחברת בין נהגי מוניות לבין הלקוחות הפוטנציאליים ומציעה שינוי תפיסתי בתחום: הפלטפורמה היחידה המציעה לנהגים שימוש ללא תשלום, והיחידה שמאפשרת ללקוח לבחור את נהג המונית על בסיס שורה של פיצ'רים חברתיים. כרשת חברתית המחברת בין נהגי מוניות ולקוחות, raxi אינה מעורבת בכל מעבר כספים בין הלקוח לנהג המונית ופועלת בשקיפות ובהוגנות כלפי כל המשתמשים.raxi פועלת בישראל בשיתוף פעולה מלא עם ארגון נהגי המוניות בראשות מנכ"ל הארגון, שי דיין ויו"ר הארגון מצי שבתאי. בארגון נהגי המוניות יש כיום קרוב ל- 7,000 נהגי מוניות.

מאחורי הרשת החברתית raxi עומד יזם ההיטק, אבי בר יהודה שייסד בעברו את חברות ההייטק callflow, Q-nomy וכמו כן את אפליקצייתmyVisit. אפליקציית raxi הינה בינלאומית ועתידה לפעול בעוד מקומות ברחבי העולם בשנה הקרובה.

 

מלבד העובדה כי השימוש ב- raxi  אינו דורש תשלום מצד הנהג, raxi פועלת בשקיפות ובהוגנות מול כל הצדדים: הדירוג, הבחירות, המיקומים וכל שאר התנאים והדרישות נקבעים על ידי הנהגים והלקוחות עצמם. אפליקציית raxi שונה מכל אפליקציות מוניות הקיימות בשוק, והינה היחידה הפועלת כמנוע חיפוש, בעוד האחרות הן חברות הסעה. מודל ההכנסות של raxi ישען על הכנסות מפרסום ומשירותים נוספים שיפותחו בעתיד באפליקציה.

 

האפליקציה אפשרית להורדה בחינם: http://www.raxi.com/download/

2 תגובות ל מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

  1. נכון, הכוח בידי המשתמש. והוא גם יכול לבחור את הנהג. ומכאן בני מיעוטים שבסך הכל רוצים להתפרנס בכבוד יפסידו את הפרנסה שלהם. תחשבו על זה קצת

תגובות

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל