מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM
אפריליה
אבניר באנר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
סטפן
לארט
אייפקס
רפידו
אופנוסנטר קוביה שמאל
Ad motorsport
לרט
אוגוסטה קוביה הכי עליון
HJC
ברקום קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
הארלי שמאל
כרמיאל קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

מי פנוי באלנבי? אפליקציית raxi

צלם: יח"צ

לראשונה בתחום המוניות, אפליקציה חברתית שאינה דורשת עמלות תיווך מנהגי המוניות, ומחזירה את הכוח לנהג: אפליקציית raxi שמושקת בימים אלו בישראל, בשיתוף עם ארגון נהגי המוניות הנה אפליקציה חברתית המחברת בין נהגי מוניות לבין הלקוחות הפוטנציאליים ומציעה שינוי תפיסתי בתחום: הפלטפורמה היחידה המציעה לנהגים שימוש ללא תשלום, והיחידה שמאפשרת ללקוח לבחור את נהג המונית על בסיס שורה של פיצ'רים חברתיים. כרשת חברתית המחברת בין נהגי מוניות ולקוחות, raxi אינה מעורבת בכל מעבר כספים בין הלקוח לנהג המונית ופועלת בשקיפות ובהוגנות כלפי כל המשתמשים.raxi פועלת בישראל בשיתוף פעולה מלא עם ארגון נהגי המוניות בראשות מנכ"ל הארגון, שי דיין ויו"ר הארגון מצי שבתאי. בארגון נהגי המוניות יש כיום קרוב ל- 7,000 נהגי מוניות.

מאחורי הרשת החברתית raxi עומד יזם ההיטק, אבי בר יהודה שייסד בעברו את חברות ההייטק callflow, Q-nomy וכמו כן את אפליקצייתmyVisit. אפליקציית raxi הינה בינלאומית ועתידה לפעול בעוד מקומות ברחבי העולם בשנה הקרובה.

 

מלבד העובדה כי השימוש ב- raxi  אינו דורש תשלום מצד הנהג, raxi פועלת בשקיפות ובהוגנות מול כל הצדדים: הדירוג, הבחירות, המיקומים וכל שאר התנאים והדרישות נקבעים על ידי הנהגים והלקוחות עצמם. אפליקציית raxi שונה מכל אפליקציות מוניות הקיימות בשוק, והינה היחידה הפועלת כמנוע חיפוש, בעוד האחרות הן חברות הסעה. מודל ההכנסות של raxi ישען על הכנסות מפרסום ומשירותים נוספים שיפותחו בעתיד באפליקציה.

 

האפליקציה אפשרית להורדה בחינם: http://www.raxi.com/download/

תגיות:

תגובות

הונדה מגדל 299