חדש! מוטו מדריך בשיתוף יד2. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
ברקום
מטרו עליון מתחת ל- MENU – מקום 2 – אחד על אחד
KTM
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר באנר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
לארט
Ad motorsport
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
רפידו
תמוז
לרט
כרמיאל קוביה שמאל
שוברט
ברקום קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
HJC
מטרו לבן – קוביה שמאל

מוטו טסט+ | מעיל Spidi Multitech Armor EVO

מוטו טסט+ | מעיל Spidi Multitech Armor EVO

שורה תחתונה: למי שצריך מעיל שממוגן כמו שהוא מאוורר, כלומר מאוד, בכדי לשרוד איתו את הקיץ – שבישראל לא נגמר בספטמבר.

בתחילת הקיץ לקחנו מאופנועית, יבואנית ספידי, את ה- Spidi Multitech Armor EVO, מעיל שכולו רשת דקה ומלא מיגונים. רכבנו עם מעיל הרשת הממוגן של ספידי בעיר, בכבישים מהירים ובכבישי רמת הגולן בשיא החום – ולא נמסנו, ניתן להכתיר אותו כהצלחה.

איוורור: אין הרבה מה לומר, תראו את התמונות, מאוורר מאוד ברובו ולמעט מיקום המיגונים והכיסים הקדמיים הרוח נושבת קרירה בכל חלקיו. מומלץ לכוון את רצועות ההתאמה הרבות של המעיל כך שיספקו גזרת Loose Fit, ויאשפרו לרוח להכנס מעט מתחת למעיל.

מיגון: המעיל מגיע מאובזר במיגון כתפיים ומרפקים, מיגון חזה ומיגון גב קשיח. מיגון החזה מתחבר בקדמת המעיל בין שני חלקיו בעזרת ארבעה טיקטקים. רצועות התאמה מאפשרות הצמדה של מיגון המרפקים לזרוע ומיגון הגב יושב בתוך כיס גדול באחורי המעיל ותפוס בסקווץ', וניתן להזזה מטה ומעלה.

נוחות: ניתן להביא את המעיל להתאמה מושלמת לגוף בזכות ריבוי רצועות הכיוון וכל רוכב יוכל להתאים את המעיל לגזרה אותה הוא מעדיף. כן נציין שהמפגש בין הרשת והתפרים לבין העור באזור הזרוע לא נעים, אך זה ניתן לפיתרון בלבישת חולצת דרייפיט בעלת שרוולים ארוכים.

נראות: מאוד אהבנו את עיצובו של המעיל, מצד אחד מעוצב בצורה בולטת וכלבויניקית, בעיקר בצבע השחור-כתום, ומצד שני מעוצב בפשטות ושימושיות. לא יתאים למי שמחפש פוזה או יוקרה, כן יתאים למי שצריך מיגון מקסימלי ואיוורור מרשים.

יתרונות נוספים: מיגון הגב בעל נקודת קיפול ומאפשר לאחסן את המעיל ביעילות. ניתן להתאים בטנת חורף או ללבוש מתחת ביגוד חורפי חם ולהשתמש במעיל גם בעונות המעבר. המון מקומות איחסון נוחים. איכות חומרים.

מחיר: 1,590 ש"ח, לא זול, אך למי שלא מוכן להתפשר על מיגון ואיוורור – התמורה בהתאם.

גלריה

הגב

avatar
מיין לפי:   חדש | ישן
איתי
אורח
NICE

נראה מעיל מעולה אבל יקר מידי לטעמי, יש להשיג רשתות בחצי מחיר

כותרת
NICE
wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל