מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
שרקו
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
1 על 1
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
KTM שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
סטפן
אוגוסטה קוביה הכי עליון
סטומפ
ברקום שמאל
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה

חדש בישראל – ביטוח לציוד רכיבה!

חדש בישראל – ביטוח לציוד רכיבה!

לאחר השינוי הגדול שהובילה בשנים האחרונות סוכנות הביטוח "יובל בר ביטוחים" בתחום הביטוחים המקיפים לאופנועים, ממשיכים בסוכנות הביטוח המוכרת להציג מוצרים חדשים שלא נראו כמותם בישראל.

סוכנות הביטוח השיקה מוצר חדש, בשיתוף חברת הביטוח "הפניקס" אשר מעניק לרוכבי דו גלגלי שקט נפשי במקום רגיש מאוד לרוכבים. הסוכנות החלה בשיווק ביטוח דירה בתנאים מיוחדים וזולים הכולל בתוכו מרכיב שאף חברת ביטוח לא הסכימה עד היום לבטח – כיסוי ביטוחי מלא לציוד הרכיבה שלנו!
מדובר בביטוח מיוחד מסוג "כל הסיכונים" שכולל את כל ציוד הרכיבה – בין אם מדובר בחליפת רכיבה, מצלמת קסדה, כפפות ואפילו דיבורית.

יובל בר, מנכ"ל הסוכנות: "במהלך השנים האחרונות התוודענו לשווי הציוד שהרוכבים מחזיקים ברשותם. הרי כמעט בכל פעם שאנו עולים על האופנוע אנחנו לבושים בציוד שערכו אלפי שקלים החל בנעלי רכיבה, מכנסי רכיבה ומעיל, קסדה, דיבורית, כפפות והרשימה לא נגמרת… חיפשנו פתרון ולא מצאנו ולכן החלטנו לבנות כיסוי מיוחד משלנו…"
מדובר על ביטוח מסוג "כל הסיכונים" אשר כשמו כן הוא – ביטוח המכסה כל אירוע ללא צורך בהוכחת המקרה.

כך למשל, רוכב שאיבד קסדה בשווי 3,000 ₪ שהיתה קשורה לאופנוע קיבל את כספו, רוכבת אופנוע שהחליקה בתאונה עצמית וקיבלה את שווי חליפת הרכיבה, המגפיים, הכפפות והקסדה שעלותם הכוללת כמעט 12,000 ₪ ועוד.

חשוב להבין שכיסוי מסוג "כל הסיכונים" בעצם מעביר את האחריות להוכחת הנזק לחברת הביטוח, כך שלמבוטח אין צורך להוכיח את הנזק שנגרם לו – וזה מה שהופך את הכיסוי למיוחד ומשתלם במיוחד.המוצר החדש והייחודי לסוכנות "יובל בר", נמכר במסגרת ביטוח דירה סטנדרטי (מבנה או תכולה), שכל אדם המתגורר בדירה צריך שיהיה לו. התעריף המיוחד והתנאים העדיפים שמציעה הסוכנות לרוכבים הופך את העסקה עבורנו הרוכבים למשתלמת במיוחד.

 

יובל בר ביטוחים
073:7779990
[email protected]
www.yuvalbar.com

5 תגובות ל חדש בישראל – ביטוח לציוד רכיבה!

 1. לא מבין. צריך לבטח דירה בשביל ההטבה. לא מובן מה זה

  • למיטב הבנתי מדובר ב"צ'ופר" שמתווסף לביטוח "תכולת דירה", לשם ההגינות לא לכל בעלי הדירות יש ביטוח תכולה, כפועל יוצא שהביטוח מוגבל רק למי שיש דירה בבעלותו ורוצה לבטח את תכולתה.

 2. כמה מנסים לבלבל אותנו בהסוואת שרות יחודית
  פגע בי רכב ונגרם נזק לקטנוע כחלק מהנזק השמאי הוסיף את הציוד הפגום וקיבלתי עד השקל האחרון את כל מה שניזוק
  לגבי גניבת ציוד זה אכן חלק מרכוש בעלי דירה למי שיש ומי שיחפור לעומק יגלה שגם הנייד שלכם מבוטח אבל ההשתתפות לא שווה הפעלה
  בקיצור …..

 3. אהבתי את מה שאמר הסוכן ביטוח
  ״רוכבת שהחליק קיבלה מהביטוח את מלוא ערך הציוד 12000ש׳….״
  כמה בירוקרטיה ועיכובים ותשובות שליליות קודם כל מהחברה מסתתרות מאחורי זה.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2