מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
פרפקט קוביה שמאל
1 על 1
רוית דדוש עליון
לרט
KTM עליון קוביה
תמוז
לרט
סטומפ
סטפן
KTM שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה
אייפקס
הארלי שמאל
HJC
ברקום שמאל

מוטו מטייל: טיול כביש של מועדון LC8 Adventure

מוטו מטייל: טיול כביש של מועדון LC8 Adventure

מיקי כהן

אופנועי אדוונצ'ר מסוגלים להרבה. הרעיון הוא לרכוב מאות ק"מ בשטח ובכביש, לכסות את רוב התנאים שזורקת הדרך לפני הגלגלים. טיולי שטח רבים עשינו עם מועדון ה-LC8 Adventure של יבואן KTM, ד.ל.ב מוטוספורט והפעם הוזמנו לטיול שכלל כולו כביש, אם לא מחשיבים את 100 המטרים שבהם עלינו לתצפית על המכתש הגדול.

נפגשנו בבוקרו של יום שישי אחד, כ-30 אופנועי אדוונצ'ר, מ-990 קרבי ועד ל-1290. מיטב התוצרת של היצרן האוסטרי, אי שם בתחנת דלק בדרום כביש 6 ולאחר התארגנות ותדריך בטיחות, הוביל גיא רדר את כל החבורה דרומה לאזור ירוחם. עצירה לקפה בקצה המכתש הגדול, הסברים מהרדר על מהות המכתשים, שמותיהם ומיקומם וממשיכים בדרכים עוקפות – עד בואכה חצבה. שוב עצירה למילוי נוזלים לנו, הכלים לא זקוקים – גם ככה הם עם מיכלים גדולים…

אנו מתחילים להצפין על כביש 90 לכיוון ים המלח ולעליות הידועות של סדום ערד אך לפני שמתחילים, עוצרים להסברים נוספים על חבל הארץ הדרום מזרחי ואז עולים לכיוון ערד וחזרה לאזור המרכז, אך לא לפני עצירה לארוחת צהריים מפנקת בפונדק אס"א בדבירה וקינוח בדמות רכיבה בכביש לכיש.

לא שהיינו צריכים הוכחה אבל המעל ל-400 ק"מ שעשינו בטיול הזה, רק מחזקים את דעתנו על כך שכיום אופנועי אדוונצ'ר ורסטילים מאוד ובאמת ניתן לעשות איתם הכל! ואפילו בנוחות יתרה.

צילום: מיקי כהן, דודי גולן, גיא רדר וחברי המועדון.
תודה לד.ל.ב מוטוספורט על ההזמנה ועל אופנוע הליווי לטיול.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2