מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
שרקו
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
תמוז
רפידו
רוית דדוש עליון
לרט
KTM שמאל
ברקום שמאל
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC

Get out and drive – לנס הרים?!

Get out and drive – לנס הרים?!

יובל לוי

צילום: מערכת מוטו

האספן הגיע לישראל להרצאה קצרה בכנס NOAH, אך נשאר למספר ימים בהם חובבי פורשה ישראליים סיפקו לו את חווית המוטוריקה הישראלית (ויש כזו למי שתהה). מגנוס נולד בשנת 1967 בשפילד שבאנגליה והיגר לארה"ב בשנת 1986. את הונו עשה באמצעות עסק לעיצוב בגדים שהקים בארה"ב בשם Serious. בין השאר עיצב בגדים למדונה, לאליס קופר ולברוס וויליס. אבל מספיק על בגדים. מגנוס התאהב עוד מילדותו בפורשה והעסק שהקים, עזר לו להגשים את החלום. בשנת 1992 הוא קנה את הפורשה הראשונה שלו – פורשה 911 משנת 1974 ומאז הוא לא הפסיק לקנות. כיום מגנוס מחזיק באוסף של 25 פורשה קלאסיות בשווי מוערך של כ-10 מליון דולר (והמחיר, למי שעוקב אחרי מחירי פורשה בעולם, עולה מיום ליום…).

מגנוס הוא דמות צבעונית ומיוחדת, עם זקן ושיער ארוכים (מאד), הוא נראה יותר כמו אספן פחיות מאשר אספן פורשה. בשנת 2013, יצא הסרט הדוקומנטרי עליו ועל אוסף המכוניות שלו בשם Urban outlaw:

ומאז הוא הפך לדמות מפורסמת בקרב חובבי פורשה בעולם. Go with your gut feeling הוא המוטו של מגנוס בחיים. את מרבית החלטותיו הגדולות קיבל לדבריו, באמצעות תחושת בטן ולא באמצעות החלטות מושכלות.

ביום רביעי בערב מגנוס הוזמן להרצאה קצרה ומפגש עם בעלי פורשה קלאסיות בישראל בסוכנות פורשה בהרצליה, ביום שישי בבוקר טייל עם כ- 20 רכבי פורשה קלאסיים מדגם 911, 944 ו- 928 באיזור נס הרים ובערב "קפץ" למפגש המכוניות הקבוע באור יהודה. זו היתה הפעם הראשונה שמגנוס ביקר בישראל ונראה שאחרי קבלת הפנים החמה הזו הוא עוד ישוב. כשנשאל אגב, על מה היה מוותר קודם – הזקן או אוסף מכוניות הפורשה, התקשה מגנוס לענות ובסוף אמר שלא היה מוותר לעולם על אף אחד מהם.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל