מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
שרקו
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
רוית דדוש עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
רפידו
תמוז
KTM שמאל
לרט
לרט
KTM עליון קוביה
אופנוסנטר קוביה שמאל
HJC
ברקום שמאל
הארלי שמאל
אייפקס
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה

Get out and drive – לנס הרים?!

Get out and drive – לנס הרים?!

יובל לוי

צילום: מערכת מוטו

האספן הגיע לישראל להרצאה קצרה בכנס NOAH, אך נשאר למספר ימים בהם חובבי פורשה ישראליים סיפקו לו את חווית המוטוריקה הישראלית (ויש כזו למי שתהה). מגנוס נולד בשנת 1967 בשפילד שבאנגליה והיגר לארה"ב בשנת 1986. את הונו עשה באמצעות עסק לעיצוב בגדים שהקים בארה"ב בשם Serious. בין השאר עיצב בגדים למדונה, לאליס קופר ולברוס וויליס. אבל מספיק על בגדים. מגנוס התאהב עוד מילדותו בפורשה והעסק שהקים, עזר לו להגשים את החלום. בשנת 1992 הוא קנה את הפורשה הראשונה שלו – פורשה 911 משנת 1974 ומאז הוא לא הפסיק לקנות. כיום מגנוס מחזיק באוסף של 25 פורשה קלאסיות בשווי מוערך של כ-10 מליון דולר (והמחיר, למי שעוקב אחרי מחירי פורשה בעולם, עולה מיום ליום…).

מגנוס הוא דמות צבעונית ומיוחדת, עם זקן ושיער ארוכים (מאד), הוא נראה יותר כמו אספן פחיות מאשר אספן פורשה. בשנת 2013, יצא הסרט הדוקומנטרי עליו ועל אוסף המכוניות שלו בשם Urban outlaw:

ומאז הוא הפך לדמות מפורסמת בקרב חובבי פורשה בעולם. Go with your gut feeling הוא המוטו של מגנוס בחיים. את מרבית החלטותיו הגדולות קיבל לדבריו, באמצעות תחושת בטן ולא באמצעות החלטות מושכלות.

ביום רביעי בערב מגנוס הוזמן להרצאה קצרה ומפגש עם בעלי פורשה קלאסיות בישראל בסוכנות פורשה בהרצליה, ביום שישי בבוקר טייל עם כ- 20 רכבי פורשה קלאסיים מדגם 911, 944 ו- 928 באיזור נס הרים ובערב "קפץ" למפגש המכוניות הקבוע באור יהודה. זו היתה הפעם הראשונה שמגנוס ביקר בישראל ונראה שאחרי קבלת הפנים החמה הזו הוא עוד ישוב. כשנשאל אגב, על מה היה מוותר קודם – הזקן או אוסף מכוניות הפורשה, התקשה מגנוס לענות ובסוף אמר שלא היה מוותר לעולם על אף אחד מהם.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל