מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
סטפן
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה

יד ראשונה ממיכאל שומאכר

יד ראשונה ממיכאל שומאכר

אופיר דואק

אם אתם מחפשים בימים אלו מכונית חדשה מצפה לכם הזדמנות יוצאת דופן לרכוש צמד מכוניות פרארי בעלות יחוס. מדובר בשתי מכוניות שהיו בבעלותו הבלעדית של מיכאל שומאכר, נהג הפורמולה 1 האגדי המחזיק בלא פחות מ- 7 תארי אליפות. את המכוניות קיבל שומאכר במתנה ממעסיקיו בפרארי כהכרת תודה. כל אחד והמכונית שלו מהעבודה.

המכונית הראשונה היא פרארי אנזו משנת 2003 והיא בעלת ראשי התיבות של מיכאל שומאכר הנמצאות על המושבים וספי הדלתות. בסך הכל גמע שומי באנזו שלו 8,500 ק"מ בלבד. אגב, מתחת למכסה החרטום של האנזו נמצאות חתימות של ראשי פרארי ועיתים לקבוצת הפורמולה 1 ממראנלו באותה עת. המחיר הנדרש עבור האנזו של שומאכר הוא 1.46 מיליון דולר, פי שניים ממחירה של אנזו חדשה בשנת 2003.

המכונית השניה והנדירה עוד יותר היא פרארי FXX  משנת 2005 שהיא בעצם גרסת מסלול חוקית לכביש של האנזו שיצאה לאחר שהושלם ייצורה של האנזו. ה-FXX  של שומאכר צבועה בצבע שחור היא האחרונה מבין 30 יחידות שיוצרו על ידי פרארי. אם זה לא מספיק ייחודי עבורכם אז כדאי שתדעו שזו ה-FXX היחידה שיוצרה ללא פסים לפנים ממעל למכונית וגם על מושביה מתנוסס הלוגו של שומאכר. ה- FXX השחורה כיכבה בעבר באחד מפרקי טופ גיר בה התחזה שומאכר לסטיג ועל מד האוץ שלה רשומים 900 ק"מ בלבד. המחיר הנדרש עבורה הוא 2.66 מיליון דולר, אבל מה זה עבור מכוניתו האישית של אחד הנהגים הגדולים בכל הזמנים. צמד מכוניות הפרארי עומדות למכירה בסוכנות פרארי ומזארטי Garage Zenith שבעיר לוצרן בשוויץ.

גלריה

7 תגובות ל יד ראשונה ממיכאל שומאכר

  1. תאמין לי שהוא לא צריך את הכסף, מה שמעניין זאת הסיבה שהוא מוכר.

    אני במקומו בחיים לא הייתי מוכר.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל