מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
שרקו
KTM שמאל
פרפקט קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
לרט
רוית דדוש עליון
תמוז
1 על 1
KTM עליון קוביה
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
מתלה לקסדה
אינדיאן קוביה שמאל
HJC
הארלי שמאל

סקודה סופרב מחודשת בישראל

סקודה סופרב מחודשת בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

הסופרב המחודשת עוברת עדכון מקיף שכולל עיצוב מעודכן, שיפור במערכות הטכנולוגיות ובמערכות הבטיחות. הסופרב, זמין ב-4 רמות הגימור: Ambition, Style, Laurin&Klement ו- Sportline. ומציע ארבעה מנועים לבחירה: מנוע 1.5 TSI ליטר בעל הספק של 150 כ"ס, מנוע TSI 2.0 ליטר בעל הספק של 190 כ"ס, מנוע 2.0 TDI ליטר בעל הספק של 190 כ"ס ומנוע 2.0 TSI ליטר בעל הספק של 272 כ"ס.

שני להתעדכן הוא הקודיאק, שמרחיב את היצע הדגמים בשתי רמות גימור חדשות, Sportline ו- Laurin&Klement, שיתווספו לרמות הגימור הקיימות Ambition, Style, ו-Exclusive.


ברמת הגימור Sportline כלולים כל הפיצ'רים של גרסת ה-Exclusive, בתוספת מושבי ספורט, עיטורים על לוח המחוונים והקונסולה הקדמית ועל מראות צד וספי הדלתות, פגושי ספורט, ומסילות גג ומסגרת חלונות בצבע שחור.

 

רמת הגימור Laurin&Klement מציעה מושבים קדמיים עם חימום או אוורור, עיטורים על המושבים וספי הדלתות, וחישוקי גלגלים בעיצוב חדש. מגרסת ה"סטייל" ומעלה, תכלל "חבילת שינה", הכוללת משענות ראש , שמיכה עם מקום אחסון ייעודי, ושטיח עם שיפוע לרגליים. מרמת הגימור אקסלוסיב ומעלה –  לוח שעונים דיגיטלי בעל תצוגה משתנה בגודל 10.25 אינץ'. 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2