מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
סטומפ
סטפן
לרט
רוית דדוש עליון
1 על 1
רפידו
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

סקודה סופרב מחודשת בישראל

סקודה סופרב מחודשת בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

הסופרב המחודשת עוברת עדכון מקיף שכולל עיצוב מעודכן, שיפור במערכות הטכנולוגיות ובמערכות הבטיחות. הסופרב, זמין ב-4 רמות הגימור: Ambition, Style, Laurin&Klement ו- Sportline. ומציע ארבעה מנועים לבחירה: מנוע 1.5 TSI ליטר בעל הספק של 150 כ"ס, מנוע TSI 2.0 ליטר בעל הספק של 190 כ"ס, מנוע 2.0 TDI ליטר בעל הספק של 190 כ"ס ומנוע 2.0 TSI ליטר בעל הספק של 272 כ"ס.

שני להתעדכן הוא הקודיאק, שמרחיב את היצע הדגמים בשתי רמות גימור חדשות, Sportline ו- Laurin&Klement, שיתווספו לרמות הגימור הקיימות Ambition, Style, ו-Exclusive.


ברמת הגימור Sportline כלולים כל הפיצ'רים של גרסת ה-Exclusive, בתוספת מושבי ספורט, עיטורים על לוח המחוונים והקונסולה הקדמית ועל מראות צד וספי הדלתות, פגושי ספורט, ומסילות גג ומסגרת חלונות בצבע שחור.

 

רמת הגימור Laurin&Klement מציעה מושבים קדמיים עם חימום או אוורור, עיטורים על המושבים וספי הדלתות, וחישוקי גלגלים בעיצוב חדש. מגרסת ה"סטייל" ומעלה, תכלל "חבילת שינה", הכוללת משענות ראש , שמיכה עם מקום אחסון ייעודי, ושטיח עם שיפוע לרגליים. מרמת הגימור אקסלוסיב ומעלה –  לוח שעונים דיגיטלי בעל תצוגה משתנה בגודל 10.25 אינץ'. 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל