מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
ברקום שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
1 על 1
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
סטומפ
KTM שמאל
לרט
סטפן
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה

ספורטאז' טורבו טופ בישראל

ספורטאז' טורבו טופ בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

חברת טלקאר יבואנית קיה לישראל מודיעה על תחילת שיווקו של הספורטאז' 1.6 'טורבו טופ'. 

טלקאר ממשיכה בעדכון דגמי הספורטאז' ומציגה גרסה חדשה שתחליף למעשה את גרסת ה-2.0 'אורבן טופ'. לגרסה החדשה יש מנוע בנזין בנפח 1.6 ל' טורבו עם הספק של 177 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים כפולת מצמד ומערכת הנעה קדמית. בקיה מצהירים על תצרוכת דלק של 7.9 ליטרים בנסיעה עירונית, 6 ליטרים בנסיעה בין עירונית ו-6.7 ליטרים בנסיעה משולבת.

הספורטאז' 'טורבו טופ' נכנס לקטגוריית ה-SUV בעלי 5 מושבים ומציע אורך של 4,485 מ"מ, רוחב של 1,855 מ"מ, גובה של 1,645 מ"מ ומיכל דלק בקיבולת של 62 ליטר. המשקל העצמי של הספורטאז' עומד על 1,577 ק"ג. 

מבחינת אבזור, דגם ה-'טורבו טופ' יהיה זהה לדגם היוצא ויציע: חישוקי סגסוגת , 6 כריות אויר (אפשרות לנטרול כרית אוויר קדמית בצד נוסע), מערכת בלימה אוטונומית, מערכת התראה למניעת התנגשות קדמית, מערכת אקטיבית לסיוע שמירה על נתיב הנסיעה, מערכת להתרעת ערנות נהג ועוד. כמו כן זמינים: תאורת יום אוטומטית – DRL מסוג LED, חיישני חניה אחוריים מקוריים, מערכת מולטימדיה מקורית בעברית עם ניווט WAZE מובנה ותמיכה ב Apple Car Play ו Android Auto, מצלמה אחורית מקורית, חלון גג פנורמי נפתח, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה ועוד. 

מחירה של גרסת ה-'טורבו-טופ' בישראל נקבע על 159,900 ₪. 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל