מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
KTM שמאל
לרט
רוית דדוש עליון
1 על 1
אופנוסנטר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
KTM עליון קוביה
אוגוסטה קוביה הכי עליון
רפידו
HJC
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל

ספורטאז' טורבו טופ בישראל

ספורטאז' טורבו טופ בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

חברת טלקאר יבואנית קיה לישראל מודיעה על תחילת שיווקו של הספורטאז' 1.6 'טורבו טופ'. 

טלקאר ממשיכה בעדכון דגמי הספורטאז' ומציגה גרסה חדשה שתחליף למעשה את גרסת ה-2.0 'אורבן טופ'. לגרסה החדשה יש מנוע בנזין בנפח 1.6 ל' טורבו עם הספק של 177 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים כפולת מצמד ומערכת הנעה קדמית. בקיה מצהירים על תצרוכת דלק של 7.9 ליטרים בנסיעה עירונית, 6 ליטרים בנסיעה בין עירונית ו-6.7 ליטרים בנסיעה משולבת.

הספורטאז' 'טורבו טופ' נכנס לקטגוריית ה-SUV בעלי 5 מושבים ומציע אורך של 4,485 מ"מ, רוחב של 1,855 מ"מ, גובה של 1,645 מ"מ ומיכל דלק בקיבולת של 62 ליטר. המשקל העצמי של הספורטאז' עומד על 1,577 ק"ג. 

מבחינת אבזור, דגם ה-'טורבו טופ' יהיה זהה לדגם היוצא ויציע: חישוקי סגסוגת , 6 כריות אויר (אפשרות לנטרול כרית אוויר קדמית בצד נוסע), מערכת בלימה אוטונומית, מערכת התראה למניעת התנגשות קדמית, מערכת אקטיבית לסיוע שמירה על נתיב הנסיעה, מערכת להתרעת ערנות נהג ועוד. כמו כן זמינים: תאורת יום אוטומטית – DRL מסוג LED, חיישני חניה אחוריים מקוריים, מערכת מולטימדיה מקורית בעברית עם ניווט WAZE מובנה ותמיכה ב Apple Car Play ו Android Auto, מצלמה אחורית מקורית, חלון גג פנורמי נפתח, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה ועוד. 

מחירה של גרסת ה-'טורבו-טופ' בישראל נקבע על 159,900 ₪. 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל