מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
סטומפ
סטפן
ברקום שמאל
לרט
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC

מיצובישי אאוטלנדר PHEV הגיע לישראל בגרסה חדשה

מיצובישי אאוטלנדר PHEV הגיע לישראל בגרסה חדשה

יובל לוי

צילום: מערכת מוטו

לאאוטלנדר PHEV מערכת הנעה חדשה ואפשרות למצב נסיעה על חשמל בלבד לטווח של עד 57 ק"מ בנהיגה עירונית (לפי תקן WLTP ). זמן הטעינה קצר יחסית ועומד על שעתיים מרשת החשמל הביתית כאשר כ-80% יתקבלו בתוך כ- 25 דקות טעינה בלבד. על הצד המזהם מופקד מנוע בנזין בנפח 2.4 ליטר (2 ליטר בדגם הקודם) אשר מספק 135 כוחות סוס כוחות סוס ויחד עם שני מנועים חשמליים מציע הספק משולב של 224 כוחות סוס (לעומת 203 בדגם הקודם). צריכת הדלק המשולבת עומדת על 1 ליטר ל- 50 ק"מ (לפי תקן WLPT). המנועים מחוברים לארבעת הגלגלים לטובת הורדת הכח לכביש ונסיעה בשטח ויאיצו את האאוטלנדר ל- 100 קמ"ש תוך 10.5 שניות בדרך למהירות מרבית של 170 קמ"ש.

במהלך ההשקה, דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מסר כי: "כלמוביל הייתה הראשונה בישראל להנגיש פתרון של MODE2 לטעינה מרשת החשמל הביתית עבור רכבי פלאג אין והשנה יתווספו גם עמדות טעינה מהירות ברחבי ישראל אשר יתנו מענה וישלימו את יכולת ההטענה גם בצמתים מרכזיים לאורך כבישי ישראל"

ה-PHEV עבר עדכון עיצובי הכולל שבכה קדמית, פגושים, מערכת תאורה, ספוילר אחורי, חישוקי סגסוגת 18 בעיצוב חדש, מושבים קדמיים חדשים, חומרי דיפון וגימור חדשים, לוח שעונים חדש ויציאות מיזוג אחוריות לשורה השנייה.
מערכות הבטיחות ברכב כוללות בין היתר בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התראה על סטייה מנתיב, 7 כריות אוויר וניטור לחץ אוויר בצמיגים (TPMS). דגמי ה- LUXURY וה- S-Edition כוללים בנוסף מערכת מניעת האצה פתאומית לא רצויה (UMS), התראה על שטח מת (BSW) והתראה על תנועה אחורית חוצה (RCTA).

כלמוביל תספק לדגם החדש אחריות של שלוש שנים או עד 100,000 ק"מ כאשר המערכת החשמלית תהנה מאחריות של 5 שנים (או 100 אלף ק"מ) והסוללה תהנה מאחריות של 8 שנים (או 160 אלף ק"מ).

רמות גימור ומחירים:
אאוטלנדר Supreme במחיר – 189,900 ש"ח
אאוטלנדר Luxury במחיר – 209,900 ש"ח
אאוטלנדר S-Edition במחיר – 219,900 ש"ח

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2