מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
לרט
סטומפ
ברקום שמאל
קריפטונייט
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

מבול דגמי יונדאי חדשים לקראת שנת 2019

מבול דגמי יונדאי חדשים לקראת שנת 2019

כתב: מערכת מוטו   צילום: כפיר וקנין

הדגמים החדשים כוללים אבזור גבוה יותר, טכנולוגיות חדשות ומנועי חשמל חדשים כאשר הדגש בהשקה ניתן למערכת הבטיחות החדשה המשולבות בדגמים החדשים. המערכת, הנקראת Smart Sense, כוללת מספר חידושים וביניהם – מערכת אוטונומית בנסיעה לאחור, תיקון סטייה מנתיב בנסיעה, בלימה אוטונומית, שמירת מרחק, מערכת למניעת מעבר נתיב במידה והוא לא פנוי, התאמת אורות אוטומטית כולל אור גבוה והתראה על השארת ילדים ברכב.

במסגרת מסיבת העיתונאים שנערכה, נשא דברים דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל וציין כי: "כלמוביל תוביל את השינויים והמגמות אשר מתרחשים בשוק הרכב העולמי והישראלי ואשר באים לידי ביטוי בטכנולוגיות בטיחות, אבזור, מנועים מתקדמים וחסכוניים וסדרות חשמליות, הייבריד ופלאג-אין על מנת לענות על צרכים של קהלים שונים ובקטגוריות שונות. בנוסף, לאחר כשנתיים של שיווק האיוניק, עם מערכות הבטיחות המלאות כולל בלימה אוטונומית והתראה על סטיה מנתיב ומבדיקה של שאר הדגמים המשווקים על ידי כלמוביל, עולה כי שיעור הרכבים אשר מעורבים בתאונות חזית קטנה בכ-45% ביחס לרכבים ללא מערכת דומה. נתונים אלה מתיישרים עם הנתונים אשר הוצגו לפני כשנה ומאוששים את הטענה להפחתה בפגיעות ברכוש ובחיי אדם בדגמים עם מערכות בטיחות מתקדמות".

יונדאי טוסון כולל עיצוב חדש, מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות המשווקות כסטנדרט, מסך צף, אבזור עשיר, בקרת אקלים ופתחי מיזוג ליושבים מאחור. המנועים שיוצעו יהיו 1.6 ליטר טורבו המפיק 177 כוחות סוס ומשודך לתיבת הילוכים בעלת 7 מהירויות ו- 2 ליטר ללא טורבו המפיק 155 כוחות סוס, בעל תיבת הילוכים אוטומטית עם 6 מהירויות. מחירו ההתחלתי יעמוד על 149,900.

יונדאי סנטה פה תכלול עיצוב חדש, טכנולוגית בטיחות חדשה הכוללת כסטנדרט גם מערכת למניעת שכחת ילדים ומסך מגע צף. הסנטה פה מגיע בשתי גרסאות מנועים: דגם ה-Premium ודגם ה-Luxury עם מנוע בנזין 2.4 ליטר בעל הנעה כפולה, המפיק 185 כ"ס ב-6,000 סל"ד ו-24.6 קג"מ, מאיץ מעמידה ל–100 קמ"ש ב–10.4 שניות ומגיע למהירות מקסימלית של 195 קמ"ש. כמו גם דגמי ה-Supreme 4X2 וה- Luxury 4X4 עם מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטר, המשודך לתיבת 8 מהירויות ומפיק 200 כ"ס ב-3,800 סל"ד ו-45.1 קג"מ ב-1,750 סל"ד, מגיע למהירות מקסימלית של 203 קמ"ש ומאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש ב-9.3 שניות בתצורת הנעה קדמית ו-9.4 שניות בתצורת הנעה כפולה. מחירה ההתחלתי יעמוד על 249,900 ש"ח.

יונדאי i20 תכלול מנוע 1 ליטר טורבו חדש המפיק 100 כ"ס, תיבת הילוכים חדשה בעלת 7 מהירויות, מערכות בטיחות אקטיביות, מערכת Connected Car עם שלל אפליקציות. מחירה ההתחלתי יעמוד על 97,900 ₪  

 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
מטרו מגדל שמאל