מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
שרקו
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
רוית דדוש עליון
סטפן
סטומפ
אוגוסטה קוביה הכי עליון
לרט
לרט
רפידו
1 על 1
ברקום שמאל
HJC
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

יונדאי – אבל לפניך, ה-i30N הושקה בישראל

יונדאי – אבל לפניך, ה-i30N הושקה בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

אחרי הסטינגר של קיה, גם יונדאי שוברים את התדמית הקוריאנית המנומנמת ומביאים לישראל, באמצעות היבואנית כלמוביל, רכב עם ביצועים שלא מביישים רכבים ספורטיביים מיבשת אירופה. לדברי יונדאי, ה-i30N נבחנה במסלול ה-Nürburgring שבגרמניה ורשמה 480 הקפות של המסלול בתנאים יבשים ורטובים.

ליונדאי מנוע בנפח 2 ליטר המפיק באמצעות מגדש טורבו 275 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט של 36 קג"מ המופקים כבר ב-1,450 סל"ד נמוכים. תיבת ההילוכים היא ידנית וכוללת שישה יחסי העברה המחוברים לגלגלים הקדמיים. המהירות המקסימלית תעצור את מחוג המהירות על 250 קמ"ש, והאצה מ-0 ל-100 קמ"ש רק ב-6.1 שניות.

על מנת להתמודד עם כח המנוע, ה-i30N מצויידת בדיפרנציאל קדמי אלקטרוני מוגבל החלקה וגלגלים בקוטר 19 אינץ'. בולמי הזעזועים אדפטיביים, מנוהלי מחשב המקשיח ומרכך את הבולמים בהתאם לנסיעה וממזער בכך זוויות גלגול.

בתא הנוסעים ניתן למצוא מסך מגע 8 אינץ' הכולל מערכות Apple Car Play ו-Android Auto, משטח טעינה אלחוטי, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, מערכת בקרת שיוט, מראה מרכזית נוגדת סינוור, מצלמת חניה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, כוונון חשמלי למושבים הקדמיים כולל זכרון למושב הנהג, מושבים קדמיים וגלגל הגה מחוממים, מערכת בקרת אקלים מפוצלת הכוללת פתחי מיזוג אחוריים, דיבורית בלוטוס', ריפוד מושבים מעור משולב אלקנטרה, חיישן אורות וגשם, חלון גג חשמל פנורמי ועוד.

מחירים:
פאסטבק – 249,900 ש"ח
האצ׳בק – 239,900 ש"ח

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל