מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
תמוז
סטפן
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
HJC
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

חדש בישראל: קיה Xceed

חדש בישראל: קיה Xceed

מערכת מוטו

צילום: יצרן

חברת טלקאר יבואנית קיה לישראל מודיעה על תחילת שיווקו של ה-Xceed – רכב קרוסאובר חדש – אח קטן לספורטאז׳. האקסיד החדש יוצע בשלוש רמות גימור: LX שמחירה נקבע על החל מ-137,900 ש״ח, EX שמחירה בישראל נקבע על 139,900 ש״ח ו-פרימיום רמת הגימור הבכירה, שמחירה בישראל נקבע על החל מ-145,900 ש״ח.

שלוש הגרסאות מציעות מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטרים המפיק הספק של 140 כ״ס ומומנט של 24.7 קג״מ, ומשודך לתיבה אוטומטית בעלת 7 מהירויות. מבחינת מימדים, ה-Xceed החדש תופס מקום בין הסיד המשפחתית לספורטאז׳ – עם בסיס גלגלים באורך 2,650 ס״מ ומרכב ברוחב 1,826 מ״מ.

מפרט האבזור הסטנדרטי כולל מערכת מולטימדיה עם לוח תצוגה מרכזי ״8, מצלמת רוורס וחיישני חנייה, הגה וידית הילוכים בחיפוי עור ועוד.
ברמת הגימור EX מצטרפים גם בקרת אקלים, התנעה באמצעות כפתור, ריפוד בד משולב עור, קיפול אוטומטי למראות, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל ״12.3 שמציג מידע חשוב לנהג כמו מהירות הרכב, סל״ד, וגם התראות הקשורות למערכות הבטיחות האקטיביות של הרכב, חישוקי ״18 ועוד. אל האבזור של שתי הגרסאות הראשונות מצטרף ברמת הגימור פרימיום גם: כיוונון מושבים חשמלי עם זכרון למושב הנהג, בקרת שיוט ועוד.

בגזרת הבטיחות והמערכות האקטיביות מציע ה-Xceed התראת שטח מת והתנגשות קדמית, התראת עירנות לנהג, מערכת מעקב אחרי נתיב ועוד. מערכת ה-Drive Mode Select מאפשרת לנהג להגדיר את תגובת ההיגוי, ההאצה והחלפת ההילוכים.

עוד ב-Xceed: מרווח גחון של 184 מ״מ, קיבולת תא מטען של 426 ליטרים עם אופציה לקיפול מושבים אחוריים להגדלת הקיבולת ל-1,378 ליטרים. הקרוסאובר החדש של קיה מוצע בלא פחות מ-12 צבעי מרכב שונים, כולל צבע Quantum Yellow ייחודי.

מחירים:
רמת הגימור הרגילה תעלה בישראל החל מ-138,000 ש״ח
רמת הגימור EX תעלה בישראל החל מ-140,000 ש״ח
רמת הגימור פרימיום תעלה בישראל החל מ-146,000 ש״ח

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל