מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

חדש בישראל: סקודה קאמיק

חדש בישראל: סקודה קאמיק

מערכת מוטו

צילום: יצרן

צ'מפיון מוטורס, יבואנית רכבי סקודה, מודיעה על תחילת שיווקו של הקאמיק – דגם שמתווסף לקארוק והקודיאק במשפחת הקרוסאובר של המותג. הקאמיק החדש יוצע בשתי רמות גימור – Style ו-Ambition ועם שני סוגי מנועים – TSI בנפח 1.0 ליטר עם הספק של 115 כ"ס, ומנוע TSI בנפח 1.5 ליטר עם הספק של 150 כ"ס. צמד המנועים של הקאמיק משודכים לתיבת DSG בעלת שבעה הילוכים וצריכת הדלק המוצהרת על ידי היצרן עומדת על כ-20 קמ"ל – בנסיעה משולבת.

 

רמת הגימור Ambition שתעלה 124,990 ש"ח מציעה לנהג וליושבי הרכב חלונות אחוריים כהים, ציפוי עור להגה, לבלם היד ולידית ההילוכים, מסגרת כרום חיצונית מסביב לחלונות, שני שקעי USB Type C מלפנים ומאחור וחישוקי "16. כמו כן ניתן למצוא כאן מערכת בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, חיישן גשם, כוונון גובה ותמיכה בגב התחתון במושבים הקדמיים, לחצני שליטה מגלגל ההגה, מראות צד בצבע הרכב עם כוונון וקיפול חשמלי ועוד.

רמת הגימור Style שתעלה 130,990 ש"ח כוללת בנוסף למפרט של גרסת ה-Ambition גם: לוח מחוונים בגודל "10.25 בעל תצוגה הניתנת להחלפה, תא ייעודי לטלפון הנייד עם טעינה אלחוטית (למכשירים תומכים בלבד), הנעה, פתיחה ונעילה ללא מפתח, מנופי העברת הילוכים מאחורי גלגל ההגה ועוד. מבחינת עיצוב, נבדלת גרסת ה-Style בתוספת של תאורה פנימית בצבע אדום, פנסי LED, איתות אחורי דינמי וחישוקי "17. כמו כן זמינים כאן גם ארבעה מצבי נהיגה שונים: רגיל, ספורט, חיסכון ומצב נוסף להתאמה אישית.

 

בגזרת הבטיחות מציע הקאמיק 9 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על רכבים בשטח מת, ניטור מרחק מלפנים, בלימה אקטיבית, מניעת סטייה מנתיב עם תיקון היגוי אקטיבי ועוד – מערכות אלו זמינות כסטנדרט בשתי רמות הגימור. בסיס הגלגלים של הקאמיק עומד על 2,651 מ"מ, אורכו 4,241 מ"מ, רוחבו 1,793 מ"מ וגובהו 1,553 מ"מ. נפח תא המטען עומד על 363 ליטרים (כולל גלגל חליפי).

רמת הגימור Ambition תעלה 126,799 ₪ על הכביש
רמת הגימור Style תעלה 132,799‬ ₪ על הכביש

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל