מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
KTM עליון קוביה
1 על 1
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
לרט
לרט
KTM שמאל
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל

חדש בישראל: יונדאי i10 החדשה

חדש בישראל: יונדאי i10 החדשה

מערכת מוטו

צילום: יצרן

כלמוביל השיקה אתמול את היונדאי i10 החדשה, הסופר-מיני המצליחה מכרה כ-54,000 יחידות מאז הושקה לפני יותר מעשור וכעת מתחדשת בעיצוב מלוטש וספורטיבי יותר; הגג הונמך ב-20 מ"מ, הרוחב צמח ב-20 מ"מ ומרחק הסרנים צמח ב-40 מ"מ, לתא הנוסעים התווספו 4.5 ס"מ במרווח הרגליים. מסך ענק חדש בגודל 8 אינץ' משתלב עם לוח המחוונים. הדיפון הפנימי בדמות 'חלת דבש'. לדגם החדש נוספו תאי אחסון בתא הכפפות ובדלתות הנוסעים במושבים הקדמיים.

מנוע חדש עם תזמון שסתומים משנה, בנפח 1.2 ליטר, עם 84 כ"ס ו-12 קג"מ ב-4200 סל"ד. תיבת ההילוכים האלקטרונית בעלת 5 מהירויות והמהירות המקסימלית עומדת על 171 קמ"ש.

ה-i10 מתחדשת במערכות בטיחות רבות, בלימה אוטונומית, תיקון הגה בסטיה מנתיב, החלפת אורות אוטומטית, מערכת התרעה על ערנות הנהג, התראה על התחלת נסיעת הרכב מלפנים, מערכת בקרת משיכה, מערכת סיוע בעליה, ומערכת ניהול יציבות הרכב.

בדגם ה-Inspire מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך בגודל 8 אינץ' עם אפשרות חיבור ל-Apple Carplay ול-Android Auto, חלונות חשמליים – כהים מאחור, נעילה מרכזית, הגה וידית הילוכים מעור, מפתח שלט, מראות צד חשמליות עם הפשרת אדים ומנגנון כיבוי אורות אוטומטי. מחירו 79,900 ₪.

גרסה ידנית בשם Intense זהה ברמת אבזור לדגם ה-Inspire, מלבד חלונות כהים בחלק האחורי, מחירה 69,900 ₪.

דגם ה-Prime כולל גם חישוקי 15 אינץ'. מחירו 83,900 ₪.

דגם ה-Supreme כולל גם תאורת LED, גוון שחור או אדום בגג הרכב, בקרת אקלים דיגיטלית, תאורת עזר בפניה, תאורת ערפל, מאותתים על המראות וחישוקי 16 אינץ'. מחירו 83,990 ₪.

כלמוביל תציע מסלול ליסינג פרטי עם מקדמה של 7,500 ₪ ותשלום חודשי של החל מ-969 ₪ ל-36 חודשים. המסלול יכלול הטבה של 3 טיפולים ראשונים ללא עלות והרכב ירשם בבעלות פרטית.

גלריה

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2