מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
לרט
רפידו
אוגוסטה קוביה הכי עליון
1 על 1
ברקום שמאל
KTM שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC

חדש בישראל: אופל Combo Life

חדש בישראל: אופל Combo Life

מערכת מוטו

צילום: יצרן

לובינסקי יבואנית אופל משיקה בישראל את ה-Combo Life החדש, עם שני סוגי מנועים לבחירה: מנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר עם הספק של 130 כ"ס ב-5,500 סל"ד ומומנט של 23.4 קג"מ ב-1,750 סל"ד, ומנוע טורבו דיזל בנפח 1.5 ליטר שמפיק 130 כ"ס ב-3,750 סל"ד ומומנט של 30.6 קג"מ ב-1,750 סל"ד. שני המנועים משודכים לתיבות אוטומטיות בעלות 8 הילוכים. 

שתי רמות גימור Enjoy Plus יהיו זמינות עם מנוע הדיזל בגרסאות חמישה או שבעה מושבים, ורמת גימור נוספת, Enjoy, תהיה זמינה עם מנוע בנזין בגרסת חמישה מושבים. שתי גרסאות המרכב באורך 4.4 מטר או4.75 מטר כוללות דלתות צד נפתחות, מנגנוני "איזופיקס" לעיגון מושבי ילדים, רצפה שטוחה ועוד. נפח תא המטען עומד על 597 ליטר בגרסת ה-5 מושבים ועד כ-2,126 ליטר עם מושבים מקופלים, וגרסת ה-7 מושבים תציע נפח תא מטען של 850 ליטר ועד 2,693 ליטר בנפח מלא. באופל מייעדים את הקומבו לייף החדש ללקוחות פרטיים ועסקיים. 

בגזרת מערכות הבטיחות מציע הקומבו בלימת חירום אקטיבית, התראת סטייה מנתיב ושמירת מרחק, מצלמת חנייה אחורית, חיישניי חנייה מקדימה ומאחורה ועוד. מבחינת אבזור, תציע רמת הגימור Enjoy כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת מולטימדיה עם שליטה מההגה, מסך תצוגה בגודל 8 אינץ', מערכת שמע עם 6 רמקולים, ממשק Apple CarPlay, מראה פנימית אלקטרו-כרומטית אוטומטית, פגושים ומראות בצבע הרכב ועוד. לרמת הגימור Enjoy Plus מתווספים חלונות אחוריים כהים, מראות מתקפלות חשמלית, משטח טעינה אלחוטי לטלפונים ניידים, דלת תא מטען בודדת עם אפשרות לפתיחה נפרדת של חלון דלת תא המטען (ללא פתיחת הדלת), חישוקים קלים ועוד. 

מחירים:

רמת הגימור Enjoy עם מנוע טורבו בנזין בגרסת 5 מושבים תעלה בישראל 139,990 ש"ח 

רמת הגימור Enjoy Plus עם מנוע טורבו דיזל בגרסת 5 מושבים תעלה בישראל 158,990 ש"ח 

רמת הגימור Enjoy Plus עם מנוע טורבו דיזל בגרסת 7 מושבים תעלה בישראל 174,990 ש"ח

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2