מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
KTM MENU
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
רפידו
לרט
פרפקט קוביה שמאל
לרט
1 על 1
סטפן
KTM שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
הארלי שמאל
אייפקס
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה
HJC

חדש בארץ: GOUPIL, משאית חשמלית זעירה

חדש בארץ: GOUPIL, משאית חשמלית זעירה

צילום: בני דויטש

ד.ל.ב מוטוספורט משיקה כלי רכב חשמלי-תפעולי של יצרנית הרכב גופיל, יצרנית רכב חשמלי מצרפת אשר נוסדה בשנת 1996 ונרכשה על ידי פולריס האמריקנית בשנת 2011. החברה ייצרה עד כה למעלה מ-20,000 כלי רכב חשמליים מסוגים שונים עבור למעלה מ-1,000 לקוחות.

כלי הרכב החשמליים של גופיל מביאים עמם בשורה לעולם המקצועי כאשר לראשונה בישראל ניתן לכלי רכב מסוג זה רישוי צהוב המתיר להם לנסוע בתחומי הערים (עד 50 קמ"ש).

בנוסף הגופיל מציע גמישות תפעולית עם שלל תצורות מרכב – ארגז פתוח, ארגז מתרומם (הייבר), ארגז סגור, מנשאי אשפה, מתקני שטיפה בלחץ, ארגז קירור ועוד, עם כושר העמסה של עד 1157 ק"ג, גרירה של עד 1 טון בכביש עירוני ועד 3.5 טון במתחמים תפעוליים.

כיהה לרכב חשמלי הגופיל דורש תחזוקה בסיסית בלבד וחוסך בצורה משמעותית בעלויות התפעול והשימוש. בכדי להנגיש את כלים לקהל הלקוחות הם מוצעים לרכישה גם באמצעות עסקאות ליסינג.

המשאית הזעירה G4 של גופיל תוכננה לעבודה אינטנסיבית במרחבים צפופים ועירוניים ולכן ממדיה בהתאם – אורכה 3,580 מ"מ, רוחבה 1,200 מ"מ, גובהה 1,900 מ"מ ורדיוס הסיבוב שלה 3.9 מטר בלבד. המשטח מאחורי תא הנוסעים באורך 2,150 מ"מ ועליו ניתן להתקין מגוון רחב של יישומים.

מחירה של ה-G4 המשאית הזעירה של גופיל יחל ב-105,000 ש"ח או 2,650 ש"ח לחודש בהסכם ליסינג לשלוש שנים, מחירי השקה עד סוף השנה, ולא כוללים מע"מ.

התגובות סגורות לפוסט זה.

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2