מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
סטפן
מוטוליין עפולה
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

הונדה S2000 חוזרת?

הונדה S2000 חוזרת?

אביעד רייס

צילום: יצרן

מדובר באחד מרכבי הרודסטר הספורטיביים הכי נחשקים שהיו כאן, מכונת נהיגה אמיתית שעד היום שומרת על הערך המטורף שלה. חובבי רכב יעשו הכל כדי לשים את ידם על אחת כזו במצב טוב, ומי שיש לו כזו, לא ימהר לשחרר אלא אם כן יהיה מדובר במחיר גבוה שיצדיק את הפרידה. 

כן, זה בארץ!   צילום: אריק רוזנבלום

עכשיו, 20 שנה לאחר שהושקה בשנת 1999 מחזירה הונדה את ה-S האייקונית ואליה תצטרף גם סיויק EK9 שהיא למעשה ה-TYPE R הראשונה. לפי הונדה, ה-S2000 קונספט מבוססת על המקורית, מה שאומר שמדובר במנוע ה-F20 בנפח 2 ליטרים שהיה במכונית המקורית. תמונה אחת בלבד שוחררה, אך חדי העין ומומחי S2000 יוכלו בוודאי לזהות שינויים חיצוניים כמו למשל פגוש מנופח עם גריל רחב יותר מהמקורי, חצאיות צד מסוגננות, חיפוי שחור לשמשה הקדמית ועוד. בהונדה מספרים כי נעשו גם שינויים במתלים, וישנה סבירות גבוהה שבעלי S2000 נוכחיים יוכלו לרכוש את התוספות הללו דרך חטיבת האביזרים של הונדה. האם אנחנו צפויים לקבל S2000 חדשה ומשודרגת? התערוכה תצא לדרך ב-10 לינואר ואז, וודאי נקבל תשובות.

קונספט נוסף ומסקרן שיוצג בתערוכת על ידי הונדה יהיה של ה-סיויק TYPE R מהדור הראשון, שתגיע עם גוף מנופח, גלגלים גדולים ועוד שדרוגים.   

 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל