מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
אינדיאן ימין
אבניר קוביה שמאל
שרקו
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
1 על 1
לרט
אופנוסנטר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
סטומפ
רוית דדוש עליון
לרט
סטפן
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
ברקום שמאל

הגיע לישראל: מרצדס GLS החדש

הגיע לישראל: מרצדס GLS החדש

מערכת מוטו

צילום: יח"צ

רכב הפנאי החדש של מרצדס מגיע לישראל בשני דגמים עם רמות גימור שונות, הכוללות פיצ'רים טכנולוגיים, מערכות נהיגה ובטיחות סמי אוטונומיות ומנוע דיזל חדש. 

המנוע בנפח 3 ליטר בעל 6 צילינדרים מפיק הספק שבין 286-330 כ"ס. המנוע משודך לתיבת ההילוכים אוטומטית בעלת 9 יחסי העברה. ה-GLS החדש כולל מערכת הנעה כפולה 4MATIC ובמרצדס טוענים לחלוקת מומנט יעילה יותר בין הצירים לטובת צריכת דלק חסכונית יותר. ה-GLS מציע גם מערכת מתלי אוויר חדשה – AIRMATIC.

המתלים ניתנים להגבהה ולשינוי קשיחות ע"י בורר מצבי הנהיגה DYNAMIC SELECT ולקוחות שיחליטו לקחת את ה-GLS לשטח – יוכלו להשתמש במצב שטח ייעודי ובבקרת ירידה במורד, או לרכוש את חבילת השטח האופציונלית הכוללת הילוך כוח, נעילת דיפרנציאל, מערכת DSR משופרת, 3 מצבי הגבהה למתלים, מיגון תחתון, מצב נהיגה Off Road+ ועוד. 

ה-GLS החדש כולל כסטנדרט לא מעט מערכות טכנולוגית ואביזרי בטיחות: בקרת שיוט אדפטיבית, היגוי אקטיבי, בלימה אוטונומית עם זיהוי רכב חוצה בצומת, בפניה, זיהוי גודש תנועה, שמירה אקטיבית על נתיב, התרעה על רכב בשטח מת, התרעה על תנועה חוצה מאחור ועוד. כמו כן תמצאו כאן תצוגת שמשה (Head up display) עם 6 שדות שונים – בקרת שיוט, ניווט, הודעות, התרעות שונות ועוד – ללא הצורך בהורדת העיניים מהכביש. לוח המחוונים מורכב משני מסכי תצוגה בגודל "12.3 שמאפשרים שליטה בפונקציות השונות של הרכב.

ה-GLS החדש גדול יותר מקודמו: בסיס הגלגלים גדל ב-6 ס"מ (3135 ס"מ), האורך צמח ב-7.7 ס"מ (5207 ס"מ) והרוחב ב-2.2 ס"מ (1956 ס"מ). במרצדס טוענים למרווח רגליים גדול יותר והושבה של שני מבוגרים בגובה של עד 1.94 בשורה השלישית.

ב-GLS החדש גם מערכת הסיוע הקולי של מרצדס הכוללת שימוש במציאות רבודה. הרכב מאובזר במערכת סאונד מבית Burmester הכוללת 13 רמקולים ובפונקציית 2way in car communication המאפשרת לבצע שיחות בנוחות בין שורות הרכב על ידי הגברת הדיבור. המושבים הקדמיים מציעים פונקציות עיסוי, חימום מהיר למושב נהג ונוסע, אוורור מושב נהג ונוסע ועוד. 

מחירים:  

GLS 350 החל מ-810,900 ₪

GLS 400 החל מ-849,000 ₪

 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל