מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

מטרו ימין 4
רוית עליון
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM
אפריליה
אבניר באנר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
KTM עליון קוביה
לארט
סטפן
אייפקס
אישימוטו באנר קוביה שמאל
Ad motorsport
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
HJC
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
כרמיאל קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
הארלי שמאל

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

עופר אבניר, יבואנית קאן-אם, תחל בשיווק דגם Maverick X3 900 HO החדש. לאחר השקת סדרת ה-MAVERICK X3 המצליחה, חברת Can Am מציגה רכב שטח חדש בכל שישה חודשים בשלוש שנים, כעת מוצג דגם כניסה הנושא את ה-DNA של כל סדרת רכבי השטח X3, עם ייעוד ספורטיבי לחובבי טיולי השטח ומחיר אטרקטיבי. מחיר ההשקה של ה-Maverick X3 900 HO עומד על 119,950 שקלים.

ה- Maverick X3 900 HOבעל מנוע אטמוספרי מתוצרת Rotax מסוג ACE, בעל שלושה צילינדרים ובנפח 900 סמ"ק עם הספק של 90 כ"ס ומומנט רב. מידותיו של ה- HO X3 900 זהות לאחיו הגדול, ה-MAVERICK X3 XDS והוא מצויד במהלך מתלים ארוך של 46 ס"מ בכל ארבעת הגלגלים, עם רוחב של 162.5 ס"מ, בסיס גלגלים העומד על 259.1 ס"מ ומרווח גחון של 33 ס"מ. כמו בדגמי משפחת ה-X3 האחרים, גם דגם זה מאובזר במערכת בלמים עוצמתית, הגה דינמי מתוגבר חשמלי, בולמי FOX 2.5, חישוקי 14 אינץ' הנועלים צמיגי מקסיס 27, תמסורת תגובה מהירה QRS, דלתות מלאות, מערכת DESS  למניעת גניבה, תנוחת ישיבה עם מושב מתכוונן לארבעה מצבים והנדסת אנוש משובחת.

ה-X3 900 HO , מכוון לליבה של הקטגוריה החשובה והגדולה הפונה לקהל הלקוחות המעוניינים בכלי שטח איכותי וחסכוני בהוצאות התחזוקה, בעל ביצועים ספורטיביים ונוחות ללא פשרות במחיר שהופך אותו לרכב השטח האטרקטיבי ביותר בשוק. מחיר ה- HO X3 900 כולל חבילת אביזרים מקוריים וייעודית תוצרת Can Am, הכוללת: גג, חצי חלון, מיגון תחתון, ארגז אחורי, השלמת דלתות ומראות ייחודיות.

גלריה

תגיות:

תגובות

הונדה מגדל 520