מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
KTM MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
שרקו
אבניר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
רפידו
1 על 1
רוית דדוש עליון
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
אייפקס
HJC
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

עופר אבניר, יבואנית קאן-אם, תחל בשיווק דגם Maverick X3 900 HO החדש. לאחר השקת סדרת ה-MAVERICK X3 המצליחה, חברת Can Am מציגה רכב שטח חדש בכל שישה חודשים בשלוש שנים, כעת מוצג דגם כניסה הנושא את ה-DNA של כל סדרת רכבי השטח X3, עם ייעוד ספורטיבי לחובבי טיולי השטח ומחיר אטרקטיבי. מחיר ההשקה של ה-Maverick X3 900 HO עומד על 119,950 שקלים.

ה- Maverick X3 900 HOבעל מנוע אטמוספרי מתוצרת Rotax מסוג ACE, בעל שלושה צילינדרים ובנפח 900 סמ"ק עם הספק של 90 כ"ס ומומנט רב. מידותיו של ה- HO X3 900 זהות לאחיו הגדול, ה-MAVERICK X3 XDS והוא מצויד במהלך מתלים ארוך של 46 ס"מ בכל ארבעת הגלגלים, עם רוחב של 162.5 ס"מ, בסיס גלגלים העומד על 259.1 ס"מ ומרווח גחון של 33 ס"מ. כמו בדגמי משפחת ה-X3 האחרים, גם דגם זה מאובזר במערכת בלמים עוצמתית, הגה דינמי מתוגבר חשמלי, בולמי FOX 2.5, חישוקי 14 אינץ' הנועלים צמיגי מקסיס 27, תמסורת תגובה מהירה QRS, דלתות מלאות, מערכת DESS  למניעת גניבה, תנוחת ישיבה עם מושב מתכוונן לארבעה מצבים והנדסת אנוש משובחת.

ה-X3 900 HO , מכוון לליבה של הקטגוריה החשובה והגדולה הפונה לקהל הלקוחות המעוניינים בכלי שטח איכותי וחסכוני בהוצאות התחזוקה, בעל ביצועים ספורטיביים ונוחות ללא פשרות במחיר שהופך אותו לרכב השטח האטרקטיבי ביותר בשוק. מחיר ה- HO X3 900 כולל חבילת אביזרים מקוריים וייעודית תוצרת Can Am, הכוללת: גג, חצי חלון, מיגון תחתון, ארגז אחורי, השלמת דלתות ומראות ייחודיות.

גלריה

תגובה אחת ל דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל