מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
ברקום
מטרו עליון מתחת ל- MENU – מקום 2 – אחד על אחד
KTM
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
לרט
אייפקס
תמוז
אופנוסנטר קוביה שמאל
Ad motorsport
רפידו
KTM עליון קוביה
לארט
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
כרמיאל קוביה שמאל
שוברט
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
HJC

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

דגם נוסף למשפחת קאן-אם: Maverick X3 900 HO – דגם כניסה לסדרת רכבי השטח

עופר אבניר, יבואנית קאן-אם, תחל בשיווק דגם Maverick X3 900 HO החדש. לאחר השקת סדרת ה-MAVERICK X3 המצליחה, חברת Can Am מציגה רכב שטח חדש בכל שישה חודשים בשלוש שנים, כעת מוצג דגם כניסה הנושא את ה-DNA של כל סדרת רכבי השטח X3, עם ייעוד ספורטיבי לחובבי טיולי השטח ומחיר אטרקטיבי. מחיר ההשקה של ה-Maverick X3 900 HO עומד על 119,950 שקלים.

ה- Maverick X3 900 HOבעל מנוע אטמוספרי מתוצרת Rotax מסוג ACE, בעל שלושה צילינדרים ובנפח 900 סמ"ק עם הספק של 90 כ"ס ומומנט רב. מידותיו של ה- HO X3 900 זהות לאחיו הגדול, ה-MAVERICK X3 XDS והוא מצויד במהלך מתלים ארוך של 46 ס"מ בכל ארבעת הגלגלים, עם רוחב של 162.5 ס"מ, בסיס גלגלים העומד על 259.1 ס"מ ומרווח גחון של 33 ס"מ. כמו בדגמי משפחת ה-X3 האחרים, גם דגם זה מאובזר במערכת בלמים עוצמתית, הגה דינמי מתוגבר חשמלי, בולמי FOX 2.5, חישוקי 14 אינץ' הנועלים צמיגי מקסיס 27, תמסורת תגובה מהירה QRS, דלתות מלאות, מערכת DESS  למניעת גניבה, תנוחת ישיבה עם מושב מתכוונן לארבעה מצבים והנדסת אנוש משובחת.

ה-X3 900 HO , מכוון לליבה של הקטגוריה החשובה והגדולה הפונה לקהל הלקוחות המעוניינים בכלי שטח איכותי וחסכוני בהוצאות התחזוקה, בעל ביצועים ספורטיביים ונוחות ללא פשרות במחיר שהופך אותו לרכב השטח האטרקטיבי ביותר בשוק. מחיר ה- HO X3 900 כולל חבילת אביזרים מקוריים וייעודית תוצרת Can Am, הכוללת: גג, חצי חלון, מיגון תחתון, ארגז אחורי, השלמת דלתות ומראות ייחודיות.

גלריה

תגיות:

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל הימורים