מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
1 על 1
לרט
KTM שמאל
רפידו
אוגוסטה קוביה הכי עליון
KTM עליון קוביה
סטפן
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל

אשת השבוע: פרנצ'סקה לוקסיק

אשת השבוע: פרנצ'סקה לוקסיק

מערכת דוגרי

חלק מכם – אלו אשר עוקבים אחר המתרחש בעולם המוטוGP – מכירים כנראה את פניה של הגברת לוקסיק (ואולי לא רק את פניה) מהתמונות אשר ליוו את הפרסום על האימוץ של קבוצת LCR-הונדה על ידי ירחון פלייבוי האיטלקי. אכן כן, פרנצ'סקה היא-היא נערת-פלייבוי שהצטלמה יחד עם RDP, הלא הוא רנדי דה-פוניה, בתמונות חושפניות ולוהטות. הפעם, אנו מקווים, לא יהיו טענות לבנות שביניכן, שגם להן יש מה לראות כאן. RDP נחשב, כך אומרות לנו יודעות-דבר, לנתח הראוי לנגוס בו בקרב רוכבי המוטוGP. בשבילכן במיוחד יש כאן משמאל גם תמונה אחת שלו, נטו. לבריאות, ועל לא דבר.

ולגבי פרנצ'סקה… ובכן אנו יכולים לספר כי הגב' לוקאסיק היתה נערת פלייבוי-איטליה בגליון אפריל 2009, והיא הופיעה בין היתר במהדורה האיטלקית של "היפה והחנון" ב-2010 (ונכון שחלק מכם היו מעדיפים אותה בתור אחות גדולה?). יש גם שמועות כי הספיקה להיות מאורסת לרנדי דה-פוניה, ולצערנו פספסנו בכמה ימים את יום-הולדתה אשר חל ב-4 בינואר. יותר מזה אנו לא יודעים לספר, אבל אומרים כי תמונה שווה אלף מלים – אז הנה, יש לנו כמה אלפי מלים בשבילכם אכן משמאל. רוצים יותר? יש לפרנצ'סקה דף-פייסבוק משלה (איך לא), ואם תחפשו ברשת את Francesca Lukasik אנו מבטיחים לכם עוד שלל תמונות לא-בדיוק-צנועות מעבר לאלו המופיעות כאן.

ולסיום, תזכורת: אנו עדיין ממתינים לתמונות שלכם (אוקיי, שלכן) למדור זה. קסדת-פרס מתנת "אבנוע" תוענק ממדי חודש!

3 תגובות ל אשת השבוע: פרנצ'סקה לוקסיק

  1. מה הקשר בין פורנו וחליפת עור?? כשאין רעיונות שיווק מגיעים לפורנו.
    לדעתי זה ממש לא במקום ואני חייב לציין שלא ראיתי את החליפה בכלל כי הייתי עסוק במשהו אחר. בקיצור, צריך להפסיק לשווק מוצרים בעזרת סקס, תיכף יצלמו כוכבת פורנו אוכלת לחם קל של אנג'ל ערומה…

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2